Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0af/1088_820_2/j6r1dc5lc7eww4e4gaxvne5l29zh647m.jpg
№ 66730
View villa
Total area: 895 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 842 m2
2 650 000 EUR+VAT
2 961 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f73/0uw539iaeewhe0gpk20ll4vxgko74zzj.jpg
№ 66727
View villa
Total area: 895 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 859 m2
2 650 000 EUR+VAT
2 961 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cf5/1088_820_2/g07hvjgxbd3z6ys8jsxt3gs1unfk6nsc.jpg
№ 66637
Total area: 218 m2
Bedrooms: 3
1 300 000 EUR+VAT
5 963 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/924/1088_820_2/gzvw6w9pdyoc2wlaewb7zt4sdtzc2qd6.jpg
№ 66594
Total area: 119 m2
Bedrooms: 2
595 000 EUR
5 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/72e/5yzso83uy5ccepwk9td5f4pjhdez26sw.jpg
№ 66720
View villa
Total area: 1037 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 798 m2
2 700 000 EUR+VAT
2 604 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/7d6/vmad806exznx3qti8fvgnftgbrj7q7jx.jpg
№ 160260
Seafront
Total area: 270 m2
Bedrooms: 3
1 300 000 EUR
4 815 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9d1/1088_820_2/x5htn2h723x2rjpmmj4c1my31b76m22f.jpg
№ 197104
Total area: 84 m2
Bedrooms: 1
685 000 EUR+VAT
8 155 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/570/1088_820_2/zj0slnrsfty775y9lm04r6atfmxp6u66.jpg
№ 151356
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
1 450 000 EUR
11 240 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/369/1088_820_2/bwg8pw6ixvuynq4g2i553kckmyp58kou.jpeg
№ 172628
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 287 m2
972 000 EUR+VAT
6 480 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/687/1088_820_2/svfpl9vcm61sejpellgghdp602olvrwk.jpeg
№ 172629
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 249 m2
792 000 EUR+VAT
5 280 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/69d/1088_820_2/am8yzl2ezvdz2pj2zwpcjqk9vdujlpn3.jpeg
№ 172624
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
699 000 EUR+VAT
4 369 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c96/1088_820_2/urarwm1jnw9gwc3juy2o6vnpafzpukxk.jpeg
№ 168178
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
3 187 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f29/1088_820_2/f2szdrega1k81zo116di3i8ih7p04a27.jpeg
№ 172630
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
925 000 EUR+VAT
6 126 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/225/1088_820_2/todgbom8proygqsi7p54iu1fpzywrog2.jpg
№ 100647
Total area: 254 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1390 m2
2 908 000 EUR+VAT
11 449 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5a9/1088_820_2/d7vepxk6a81bxr5j2vx021in168tvdcq.jpg
№ 164043
Total area: 205 m2
Bedrooms: 3
1 050 000 EUR+VAT
5 122 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee2/1088_820_2/3psdez6i82f9qii5uhqtoeehbre0on98.jpg
№ 164032
Total area: 207 m2
Bedrooms: 3
1 050 000 EUR+VAT
5 072 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2fe/1088_820_2/ekywbwcqjzfgo4lbjjruvqcmi3efve70.jpg
№ 164040
Total area: 207 m2
Bedrooms: 3
980 000 EUR+VAT
4 734 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e5c/1088_820_2/wm1avn4vwmpea4oh1rr3v41z4ipypddw.jpg
№ 164026
Total area: 207 m2
Bedrooms: 3
980 000 EUR+VAT
4 734 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/615/1088_820_2/5uptjl7sgvg6mku00mf0o3wdiy62kozr.jpg
№ 164042
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
710 000 EUR+VAT
5 917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ea5/1088_820_2/3tss0ju6nr22trc072otwlc1sd45q3ff.jpg
№ 164047
Total area: 220 m2
Bedrooms: 3
1 850 000 EUR+VAT
8 409 EUR/m2