Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/0e8/2gyjba953mtq2hkr9ahra3531o7vbav4.jpg
№ 202333
Total area: 244 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 135 m2
1 940 000 EUR+VAT
7 951 EUR/m2
2 236 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/2f2/eao5masu10n8dxu0x3mh1chjvp7wm9h0.jpg
№ 202332
Total area: 239 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 131 m2
1 900 000 EUR+VAT
7 950 EUR/m2
2 194 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/e32/ue9qe704678ymzny3jbleqg3fk5b5zqq.jpg
№ 202329
Total area: 243 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 133 m2
1 940 000 EUR+VAT
7 984 EUR/m2
2 236 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/d4c/hohq8jkh6u2vg2l29rpzey3cnifyx73t.jpg
№ 202326
Total area: 244 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 136 m2
1 940 000 EUR+VAT
7 951 EUR/m2
2 236 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/30f/1aan8mgwmmvt850f6wb6depnv5os3pc8.jpg
№ 202322
Total area: 240 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 130 m2
1 910 000 EUR+VAT
7 958 EUR/m2
2 215 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/ab8/4xsaciu8f1xk7mbryhdi4ekhvjefre6b.jpg
№ 202314
Total area: 241 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 130 m2
1 910 000 EUR+VAT
7 925 EUR/m2
2 215 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/92f/j1y3d2whd4vk39ho9tg658j5txfzxcw8.jpg
№ 202312
Total area: 244 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 187 m2
1 940 000 EUR+VAT
7 951 EUR/m2
2 236 500 EUR
№ 202309
Total area: 236 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 274 m2
2 230 000 EUR+VAT
9 449 EUR/m2
2 583 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2d8/1088_820_2/omrxv1vzxbqzf6igr1y88dxskbwp22l6.jpg
№ 202310
Total area: 247 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 273 m2
2 360 000 EUR+VAT
9 555 EUR/m2
2 730 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/56e/wqg7qodg6ploaofpjehv9buavqlnda20.jpg
№ 217065
Total area: 124 m2
Bedrooms: 3
250 000 EUR+VAT
2 016 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e34/1088_820_2/hupeuowlast4h0vx9x84irg4le0951cq.jpg
№ 216431
Total area: 316 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 926 m2
1 010 000 EUR+VAT
3 196 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bc1/1088_820_2/8mnislvqt0cf560ez6ym2db1o01cjy8i.jpg
№ 215409
Total area: 733 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 1082 m2
3 575 000 EUR
4 877 EUR/m2
3 755 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/777/1088_820_2/042iy4zaex04tvcc41142d7wpbjr1jp4.jpg
№ 216449
Total area: 214 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 558 m2
706 000 EUR+VAT
3 299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8eb/1088_820_2/dfuu2n4uv4b5ob4pc8u0k9ztehf3n5n6.jpg
№ 215408
Total area: 749 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 1157 m2
3 290 000 EUR
4 393 EUR/m2
3 490 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/31b/1088_820_2/xx8qvdksx6qtdxsvqv1b9w1jyvn75lpi.jpg
№ 216447
Total area: 331 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1100 m2
916 000 EUR+VAT
2 767 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8cd/1088_820_2/vcoffsu50lwpsslgh7c6rdmpda4prscf.jpg
№ 216446
Total area: 214 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 534 m2
706 000 EUR+VAT
3 299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fa/1088_820_2/wtun67a5pgq69m7wgux2vzvjxyhxyx9m.jpg
№ 216445
Total area: 214 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 534 m2
706 000 EUR+VAT
3 299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a65/1088_820_2/j10341ttary3203phs7o8av4prapjj6j.jpg
№ 216451
Total area: 337 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 966 m2
1 074 000 EUR+VAT
3 187 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/154/1088_820_2/fpf9a921m3edxc3qpwfyblqm28tvrbbj.jpg
№ 216438
Total area: 196 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 518 m2
801 000 EUR+VAT
4 087 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/392/1088_820_2/yat6o1wnsuptxx3ppdcff0dvjxrnsqng.jpg
№ 216437
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 518 m2
764 000 EUR+VAT
3 782 EUR/m2