Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd1/1088_820_2/ja4o829pfa9vzzgmerkico3j1o5pa8xf.jpg
№ 161524
Total area: 280 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 305 m2
2 500 000 EUR
8 929 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a5/1088_820_2/vbapyp72lqc5c9rb8ahqlatj6xnuv265.jpg
№ 161525
Total area: 280 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 301 m2
2 500 000 EUR
8 929 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a3/1088_820_2/z86gv9gtwbzjm73gcgqtql527trprx4n.jpeg
№ 171531
Total area: 760 m2
Bedrooms: 7
Plot Size: 2286 m2
2 761 500 EUR+VAT
3 634 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/78e/1088_820_2/kpu095za1wq15gr0pfpso5i40fziznvn.jpg
№ 171530
Total area: 312 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1142 m2
1 583 000 EUR+VAT
5 074 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/734/1088_820_2/2bflrciss61wh1tzrod2qjwn1f8mxrgr.jpg
№ 171529
Total area: 336 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1368 m2
1 610 500 EUR+VAT
4 793 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/81d/1088_820_2/s289twq45km6zzijbnpfqdv37epoqmih.jpeg
№ 171528
Total area: 305 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1134 m2
1 583 000 EUR+VAT
5 190 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/75a/1088_820_2/0n12aul3b741qktzn0d8wgeqeff20yib.jpg
№ 171527
Total area: 301 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1181 m2
1 587 000 EUR+VAT
5 272 EUR/m2
№ 171526
Total area: 336 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1391 m2
1 610 500 EUR+VAT
4 793 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe0/1088_820_2/qe6ot57nyenye49ez8k333cc1yjnu8em.jpg
№ 171525
Total area: 336 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1300 m2
1 696 000 EUR+VAT
5 048 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b1f/1088_820_2/ead9r87ot407qjqnxmz788ms18xwmkra.jpg
№ 171523
Total area: 294 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1043 m2
1 711 000 EUR+VAT
5 820 EUR/m2
№ 171513
Total area: 351 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1316 m2
1 618 000 EUR+VAT
4 610 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b08/1088_820_2/zq69kp8b91667f11uz3xwpb8kf4627uv.jpg
№ 171512
Total area: 355 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1302 m2
1 614 000 EUR+VAT
4 546 EUR/m2
№ 171511
Total area: 348 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1305 m2
1 614 000 EUR+VAT
4 638 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/70f/1088_820_2/bx5b4umpwr5lw4fjcj84lqihb33ivi0e.jpg
№ 171508
Total area: 323 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1128 m2
1 610 500 EUR+VAT
4 986 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/72b/1088_820_2/as1v07u22wj70w7743iwij51f64ge3zn.jpg
№ 66996
Total area: 288 m2
Bedrooms: 4
3 750 000 EUR+VAT
13 021 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a42/1088_820_2/osboql7rwyjd15k93yyphw4k439v3ae2.jpg
№ 217952
Total area: 169 m2
Bedrooms: 2
1 720 000 EUR+VAT
10 178 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c7d/1088_820_2/cal3hsobk3xue4ysg1ut35j5etd0igw0.jpg
№ 66803
Total area: 412 m2
Bedrooms: 5
6 405 000 EUR+VAT
15 546 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/15b/cx0ctl72pnw5latjhcjbk2cjmkjvd15j.jpg
№ 66940
Plot Size: 2150 m2
Price by request
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/44c/1088_820_2/xix7ym0zdfw14v0ebdd6a13uezf8u05s.jpeg
№ 217041
Total area: 157 m2
Bedrooms: 3
1 100 000 EUR+VAT
7 006 EUR/m2
1 000 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9ce/1088_820_2/ive5r6hgwi1cm0fxm5lsf2fhhmk4coo7.jpg
№ 160663
Total area: 298 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 552 m2
1 125 000 EUR+VAT
3 775 EUR/m2