Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/6bf/n5nx5xkskstj31x34hsvbtpl2pn7z4ah.jpg
№ 218682
New
Total area: 200 m2
Bedrooms: 3
800 000 EUR
4 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/748/1088_820_2/tcw8zqbiov0k2p8inbyfh8763qybs1z6.jpg
№ 218660
Total area: 200 m2
Bedrooms: 2
1 360 000 EUR+VAT
6 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ca3/1088_820_2/19g5fuduuroz3b2f34r1bbzyfhcu0vmr.jpg
№ 218659
Total area: 201 m2
Bedrooms: 3
1 360 000 EUR+VAT
6 766 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e22/1088_820_2/2s1xi2rdbd1bth0bbvmmce63ng41ug36.jpg
№ 218658
Total area: 128 m2
Bedrooms: 2
890 000 EUR+VAT
6 953 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b3f/1088_820_2/qs3ijgazlpn9190ihgdk8h7r0brkrjoj.jpg
№ 218657
Total area: 130 m2
Bedrooms: 2
890 000 EUR+VAT
6 846 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/71d/1088_820_2/8z23j4eom4kx2v2nt7xfot9yp60luw3q.jpg
№ 218651
Total area: 157 m2
Bedrooms: 3
450 000 EUR+VAT
2 866 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86d/1088_820_2/1gdbi2i09i2cinvcnzyxc7f7l9yy50c7.jpg
№ 218639
Investment portfolio - 10 apartments!
Total area: 728 m2
2 700 000 EUR
3 709 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b39/1088_820_2/jl73zplczlu1euq374g6774d16226d7l.jpeg
№ 218628
Off plan
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 440 m2
550 000 EUR+VAT
3 125 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/af6/161zc1uwte1tj3zdbvwg893b6i5xamqx.jpeg
№ 218627
Off plan
Total area: 211 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 500 m2
630 000 EUR+VAT
2 986 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/65c/1088_820_2/gu9mqjj1ok7y1p25p3fneuw6x1taw1ox.jpg
№ 218624
Off plan
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 374 m2
450 000 EUR+VAT
3 169 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a9f/1088_820_2/daqaui73dzm2m8u481erl6a8zjclk4x6.jpeg
№ 218611
Plot Size: 261 m2
235 000 EUR
900 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bd4/1088_820_2/1p4q7mmqn7ytz8yfrxni7jdb7v54swwn.jpg
№ 218589
Kalamon Eleon
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR
3 182 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/3bb/mmwjargejeax1zr24954minf176q3mtw.jpeg
№ 218582
Plot Size: 1407 m2
1 480 000 EUR
1 052 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/61c/1088_820_2/prxjo9ewidy4w2rnkeg246a0875nj3v2.jpg
№ 218575
Total area: 173 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 477 m2
1 450 000 EUR+VAT
8 382 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/838/1088_820_2/lc1n7l8f9owibqfrlu9b0f2d48mvssmu.jpg
№ 218569
Total area: 173 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 268 m2
950 000 EUR+VAT
5 491 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5d3/1088_820_2/lk2n5hbb1dy0g6n0w895lp77k1lbschm.jpeg
№ 218564
Total area: 132 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 220 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/10b/1088_820_2/o9eyc80jh5q6jd8l63800s5ufjyf2h91.jpeg
№ 218563
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 512 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/354/1088_820_2/mqp0pve6z9df2lxhxkxhd2hxay1df878.jpeg
№ 218562
Total area: 123 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 455 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/580/1088_820_2/soltpdhcb2uljd54p1tw2mcxw2h0k996.jpeg
№ 218561
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 664 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e70/1088_820_2/0srhhk02lp59kgjt5xmmt2mk0368weya.jpeg
№ 218560
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
289 000 EUR+VAT
4 516 EUR/m2