Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a55/1088_820_2/hr9scemi2c5q7lv3lvflfe54ezma1f8v.jpg
№ 208108
Total area: 75 m2
Bedrooms: 1
840 000 EUR+VAT
11 200 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a10/pzk4gd0c814lqhzc00dleabyj7s83k6w.jpg
№ 129610
Total area: 45 m2
Bedrooms: 1
212 000 EUR+VAT
4 711 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ce2/2f3bf75vayum2rwic550mgt7mj27p7ec.jpeg
№ 129597
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
273 000 EUR+VAT
4 964 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c9/1088_820_2/rbbci8y5lcblaefywq7c4ysxafavf2jy.jpg
№ 60320
Total area: 341 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 782 m2
850 000 EUR+VAT
2 493 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a8/1088_820_2/idmewh8nidbf6fifnrjdmy0sefqz61w4.jpg
№ 129660
Total area: 187 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 508 m2
805 000 EUR+VAT
4 305 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f3c/1088_820_2/6um5nx0ysjcqxuv2hq1vtx74crqdro7f.jpg
№ 174189
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fa7/1088_820_2/927pbmd3euc495wd5e38n4w39vtgenx7.jpg
№ 174188
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd9/1088_820_2/qc1qf5y6qr03h8sh057ru5fzmrevxgbi.jpg
№ 174186
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a8/1088_820_2/2k98gtc3wj910dk10mm0pyoelug719gt.jpg
№ 174185
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f8e/1088_820_2/v6rkeg8fkc6er36fytijtd7rc91vmbak.jpg
№ 174184
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
2 723 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/361/1088_820_2/oj29sqss04r7309fo4wnadl33x6chqpm.jpg
№ 174183
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ce1/1088_820_2/s07h6snk76kfcio7sby7vgxi78sj25qq.jpg
№ 174181
Total area: 349 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 645 m2
550 000 EUR+VAT
1 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/0ad/ju1l24eclq32k06gj9mb0mprdabehko6.jpg
№ 201596
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 295 m2
770 000 EUR+VAT
3 812 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/664/fmleq05pa2xcd5vh3mey6tvepjk3ln9q.jpg
№ 201593
Total area: 228 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 365 m2
867 000 EUR+VAT
3 803 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e9e/fnqv0qoc9fv3phntnr2ma2v2xnqbsnrq.jpg
№ 201592
Total area: 228 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 375 m2
867 000 EUR+VAT
3 803 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/06c/7wo3iw2zfcx5g3fb08lwoqp807uyvx13.jpg
№ 201587
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 295 m2
770 000 EUR+VAT
3 812 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/511/g4a0hc8c56yvtcntzy45nr39x6cbej6k.jpg
№ 201586
Total area: 200 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
770 000 EUR+VAT
3 850 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/iblock/51a/ozq6x0csgk132z2y77f7z3kg7wmjmzah.jpg
№ 201579
Total area: 185 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 290 m2
706 000 EUR+VAT
3 816 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f97/1088_820_2/fxsvq01y4bzg7y0ufl1tczolct4r80ju.jpg
№ 207410
Last apartment in this complex!
Total area: 164 m2
Bedrooms: 4
1 900 000 EUR+VAT
11 585 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d39/1088_820_2/iyu4lbtu8w4wb9pfcqxeoxqkwj9pf8ps.jpeg
№ 60139
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
450 000 EUR+VAT
4 412 EUR/m2