Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/33e/1088_820_2/70jy55tduasle7husbe2gc6eu6302xge.jpg
№ 179118
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
5 375 000 EUR+VAT
15 357 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/54c/1088_820_2/c2abmw5dkeasc3zzfqrb13e85jrgol9i.jpg
№ 198487
Total area: 640 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 630 m2
2 600 000 EUR
4 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ffc/1088_820_2/p8p00tp9s4so0xvlh5sfvu1nhnabz0qm.jpg
№ 129478
Total area: 248 m2
Bedrooms: 3
3 900 000 EUR+VAT
15 726 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/92a/1088_820_2/277yh4yo971q83l71sj0i8z7zgk9b246.jpeg
№ 65493
Total area: 219 m2
Bedrooms: 3
1 300 000 EUR
5 936 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/589/t8czgvxbv2x0ectr2wapuy04ua864pp4.jpg
№ 65489
Total area: 226 m2
Bedrooms: 4
2 150 000 EUR
9 513 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/184/mctrrtsogtpd1wk9daee33z96f4ghjz3.jpg
№ 65592
Plot Size: 3476 m2
1 500 000 EUR+VAT
432 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/99f/1088_820_2/9dykh4yez7d32qlaegkpjy52tfgoyaxc.JPG
№ 65591
Total area: 324 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 3900 m2
1 200 000 EUR
3 704 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9d9/1088_820_2/99kdj8weq9ld8gbbgef0o8zdtu7f43ik.jpg
№ 200913
Total area: 255 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 270 m2
2 500 000 EUR
9 804 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/43c/1088_820_2/rj2kcu7fhpkbr0hgszj0sr6ecuy1v1ik.jpg
№ 200914
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 270 m2
1 500 000 EUR
15 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f40/0ave8b1ivzv0hajlzfsn7mrebenz5syg.jpeg
№ 65583
Total area: 400 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 2000 m2
1 900 000 EUR
4 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f06/enpu1dbab05zmjs9ex26dm42t77bqznn.jpeg
№ 191762
Total area: 442 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 650 m2
1 170 000 EUR+VAT
2 647 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/df5/smbb32zarxsg0a3kgftry7ji6ufqb5e7.jpeg
№ 191756
Total area: 198 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 650 m2
980 000 EUR+VAT
4 949 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/15b/1088_820_2/ldwwd6idztv1rbjkj0jvqioqa03tor7d.jpeg
№ 65536
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
630 000 EUR
3 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/df1/1088_820_2/nzdw5dgzzbt0m58qab8uj1sdqkhsxh4h.jpeg
№ 65495
Total area: 345 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1959 m2
1 600 000 EUR
4 638 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/608/2bc85cjxxwl9ajlv0pwdlxledecncvz7.jpeg
№ 65494
Total area: 270 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 450 m2
1 400 000 EUR
5 185 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3cd/1088_820_2/oawh93vqtbmgwii2eu3omwo0ld8xp94y.jpg
№ 65486
Total area: 163 m2
Bedrooms: 3
2 054 000 EUR
12 601 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/3db/582fyhz505cj1911u2hznz10bgqop8kq.jpg
№ 115341
Total area: 760 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 820 m2
2 990 000 EUR
3 934 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7f2/1088_820_2/zlqbuhlaum1w3ketnf6mek1gp8ij7346.jpg
№ 213103
Total area: 781 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 956 m2
1 850 000 EUR
2 369 EUR/m2
2 150 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a1/1088_820_2/mnnzicgvy0dml4y151mgww2sp7u1c9pe.jpg
№ 160761
Total area: 154 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 438 m2
494 000 EUR+VAT
3 208 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/981/1088_820_2/sbgc313plyfkyvnm5y2wh7juut8c5zpl.jpg
№ 160762
Total area: 200 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 439 m2
523 000 EUR+VAT
2 615 EUR/m2