Property in Limassol, Paphos, Larnaca
Table
List
Map
№ 216452
Total area:
316 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
994 m2
1 070 000 EUR+VAT
3 386 EUR/m2
№ 216455
Total area:
292 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
686 m2
816 000 EUR+VAT
2 795 EUR/m2
№ 216454
Total area:
292 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
664 m2
816 000 EUR+VAT
2 795 EUR/m2
№ 215407
Total area:
745 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
1191 m2
3 450 000 EUR
4 631 EUR/m2
3 620 000 EUR
№ 66175
№ 215968
Total area:
600 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
956 m2
5 850 000 EUR
9 750 EUR/m2
№ 168073
Total area:
677 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1112 m2
3 600 000 EUR+VAT
5 318 EUR/m2
№ 96195
Total area:
230 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
650 m2
2 000 000 EUR
8 696 EUR/m2
№ 160662
Total area:
473 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
495 m2
1 050 000 EUR+VAT
2 220 EUR/m2
№ 160661
Total area:
390 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
434 m2
795 000 EUR+VAT
2 038 EUR/m2
№ 160659
Total area:
473 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
485 m2
980 000 EUR+VAT
2 072 EUR/m2
№ 160658
Total area:
473 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
490 m2
980 000 EUR+VAT
2 072 EUR/m2
№ 160656
Total area:
434 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
460 m2
960 000 EUR+VAT
2 212 EUR/m2
№ 160655
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
481 m2
920 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
№ 160654
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
470 m2
920 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
№ 160653
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
470 m2
920 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
№ 160652
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
470 m2
920 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
№ 160651
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
470 m2
920 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
№ 160650
Total area:
343 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
438 m2
795 000 EUR+VAT
2 318 EUR/m2
№ 160649
Total area:
343 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
411 m2
795 000 EUR+VAT
2 318 EUR/m2