Property in Limassol, Paphos, Larnaca
Table
List
Map
№ 171974
Total area:
240 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1198 m2
2 160 000 EUR+VAT
9 000 EUR/m2
№ 171837
Total area:
182 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1345 m2
1 710 000 EUR+VAT
9 396 EUR/m2
№ 171900
Total area:
240 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1240 m2
2 260 000 EUR+VAT
9 417 EUR/m2
2 810 000 EUR
№ 171901
Total area:
296 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1688 m2
2 610 000 EUR+VAT
8 818 EUR/m2
2 760 000 EUR
№ 171839
Total area:
322 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1331 m2
2 680 000 EUR+VAT
8 323 EUR/m2
№ 171903
Total area:
243 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1300 m2
2 120 000 EUR+VAT
8 724 EUR/m2
2 221 000 EUR
№ 171904
Total area:
240 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1682 m2
2 210 000 EUR+VAT
9 208 EUR/m2
2 353 000 EUR
№ 150472
Total area:
168 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
415 m2
1 245 000 EUR+VAT
7 411 EUR/m2
1 058 250 EUR
№ 150470
Total area:
187 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
409 m2
1 345 000 EUR+VAT
7 193 EUR/m2
1 143 250 EUR
№ 176443
Total area:
387 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
590 m2
2 650 000 EUR+VAT
6 848 EUR/m2
№ 176442
Total area:
400 m2
Bedrooms:
7
Plot Size:
623 m2
2 650 000 EUR+VAT
6 625 EUR/m2
№ 176441
Total area:
393 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
549 m2
4 200 000 EUR+VAT
10 687 EUR/m2
№ 176440
Total area:
391 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
595 m2
4 400 000 EUR+VAT
11 253 EUR/m2
№ 176439
Total area:
421 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
576 m2
4 450 000 EUR+VAT
10 570 EUR/m2
№ 176438
Total area:
421 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
629 m2
4 600 000 EUR+VAT
10 926 EUR/m2
№ 196672
№ 196668
№ 196673
№ 60915
Total area:
750 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
2000 m2
1 500 000 EUR
2 000 EUR/m2
3 500 000 EUR
№ 187819
Apartment near the sea in city center