Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a30/1088_820_2/c1t62u47v3jlkfoi2d5rqhyjht6j7d0o.jpg
№ 67251
Total area: 291 m2
Bedrooms: 2
1 251 000 EUR+VAT
4 299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/67a/1088_820_2/a1j612aw51wrmil4hwz8ehev252u3pq4.jpg
№ 67167
Total area: 303 m2
Bedrooms: 3
3 500 000 EUR
11 551 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/950/ia3oyesh8k63j2ktow5zpe4nciko4ds1.jpg
№ 67166
Total area: 962 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 1277 m2
7 500 000 EUR+VAT
7 796 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e83/p4uatg1p1sqe9747krzlonppby9pry4a.jpg
№ 67202
Plot Size: 1850 m2
1 500 000 EUR+VAT
811 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/da0/1088_820_2/i5gv80w7ii9xitu6ssq0pp0zbrnnagm9.jpg
№ 67164
Total area: 573 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 1000 m2
2 200 000 EUR+VAT
3 839 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/13e/1088_820_2/fwu8053xl3311lwwog72jbmw9wf3xq14.jpg
№ 189387
Total area: 320 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 500 m2
1 450 000 EUR
4 531 EUR/m2
1 600 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a4/1088_820_2/gtttmn9qf11vzwon8kqu4zpbcqx2b85l.JPG
№ 67157
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 200 m2
2 200 000 EUR
12 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/063/1088_820_2/qk7tkdsngg85jzizqfpwtdnozypojpn0.jpg
№ 151674
Total area: 250 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 700 m2
936 000 EUR
3 744 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86a/1088_820_2/b4puszzosrk7iz26b2blxlc7xgeqztf3.jpg
№ 67102
Total area: 1691 m2
6 750 000 EUR+VAT
3 992 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/600/1088_820_2/fud4htmx61jza7s06u2uuxz3d2ipgoqd.jpg
№ 200376
Total area: 600 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 1060 m2
10 500 000 EUR
17 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/bfa/yrtvhx0nx7zps2jtmnpq02j578k3g899.jpg
№ 67100
Total area: 153 m2
Bedrooms: 2
1 200 000 EUR+VAT
7 843 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bb1/1088_820_2/z4akeicw3ovbkql2wsl8fdsuz01b15gk.jpeg
№ 66995
Total area: 295 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
2 600 000 EUR
8 814 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/165/59a5am4qngvhd7xhcbz2iahtomczkgsm.jpg
№ 66944
Total area: 302 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 1427 m2
2 000 000 EUR
6 623 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/619/1088_820_2/ztlsfusvo8xbk0o5d8iiut91mn1lftfk.jpg
№ 100227
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
1 250 000 EUR+VAT
10 965 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f7/1088_820_2/ffpg84t7w6a4bsxekol61nw1nqwvni45.jpg
№ 67062
Total area: 153 m2
Bedrooms: 2
1 250 000 EUR+VAT
8 170 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/32f/hcje0okcpb1flsdgexhugkqn0wamt5h0.jpg
№ 67061
Total area: 500 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 575 m2
1 200 000 EUR+VAT
2 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a0f/73tdrxcm1bvqr9qy5icjabub9sxs6qgo.jpg
№ 67058
Total area: 265 m2
Bedrooms: 4
2 415 000 EUR+VAT
9 113 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4e8/1088_820_2/5u4r6804ip0xeoe58azk1jo0rprpdct8.JPG
№ 178425
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
640 000 EUR+VAT
5 766 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/09c/1088_820_2/gq3d6tnaxgjs3rko727ldwnc5cynsqw3.jpg
№ 67045
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
331 650 EUR+VAT
2 909 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/df8/1088_820_2/xibarp46ra3r82ttmrt73giyolsvhbd1.jpeg
№ 159147
Total area: 250 m2
1 350 000 EUR
5 400 EUR/m2