Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/a8a/g12gerxi5k7l2ne1q4lwfmkvbn8wbj1q.jpg
№ 67392
Total area: 156 m2
Bedrooms: 3
1 400 000 EUR+VAT
8 974 EUR/m2
1 450 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9f2/1088_820_2/3hk0dso3kj48mbh7yj3zw272zwc43lca.jpg
№ 207036
Total area: 250 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 2000 m2
1 800 000 EUR
7 200 EUR/m2
2 300 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/3b5/hs57wbbwqzhqj2r6pkcitknig8cwwouj.jpg
№ 67384
Total area: 350 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 1050 m2
1 750 000 EUR
5 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/778/3i6f8ei9nf3vi5klqxhq90uhaybelx5o.jpg
№ 67381
Total area: 117 m2
Bedrooms: 1
1 030 000 EUR+VAT
8 803 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ebe/272ow1zwoqctial5bwu0tee3e4jkoqy6.jpg
№ 67368
Total area: 117 m2
Bedrooms: 1
1 200 000 EUR+VAT
10 256 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/768/h67013xanc0ij363ekb46cuytiaa39cw.jpg
№ 67355
Total area: 433 m2
Bedrooms: 4
4 710 000 EUR+VAT
10 878 EUR/m2
№ 67354
Total area: 684 m2
Bedrooms: 4
5 610 000 EUR+VAT
8 202 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dc3/1088_820_2/h2ab1fg1db30u1vhoyr44v9uwro4108m.jpg
№ 67333
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
1 140 000 EUR+VAT
6 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/838/1088_820_2/ulhfy6wi8zo9s4z4dr75vlpa64wzuj5m.jpg
№ 67326
Total area: 159 m2
Bedrooms: 2
1 116 000 EUR+VAT
7 019 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/339/vhrt884af9y6qhmxicfjjswju2bfzi60.jpg
№ 65853
Total area: 968 m2
Plot Size: 521 m2
2 000 000 EUR+VAT
2 066 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/132/1088_820_2/6u5f3xrqcwb492x8arusmud78kwna007.jpg
№ 67297
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
1 320 000 EUR+VAT
6 947 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/60a/1088_820_2/f60lcpqrfs83nyqfjl7aaa19owcii2fv.jpg
№ 67293
Total area: 338 m2
4 056 000 EUR+VAT
12 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/687/1cmoa287u0w98llacuff0724gov39cy1.jpg
№ 174906
Plot Size: 80000 m2
2 300 000 EUR+VAT
29 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a56/2mu6wotbfkb2p41bdjiovqzd6rtij5ll.jpg
№ 174905
Plot Size: 74000 m2
2 300 000 EUR+VAT
31 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/570/1088_820_2/c2x99ef1kqabmdfgn2swfnt00797a14v.jpg
№ 202324
Ready to move in
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
395 000 EUR+VAT
4 072 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b3f/1088_820_2/lgrwhmp3tqro1vp0x5fqj008v1imf58l.jpg
№ 211212
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 143 EUR/m2
220 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a4/1088_820_2/3bd0maqogp03snt0j56b9agk9dfrq8qi.jpg
№ 67262
Total area: 336 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 1165 m2
2 200 000 EUR+VAT
6 548 EUR/m2
№ 67261
Total area: 250 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 827 m2
2 800 000 EUR+VAT
11 200 EUR/m2
№ 67259
Total area: 239 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 565 m2
1 600 000 EUR+VAT
6 695 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/4b8/xqi2l8vh9c4gthjq0acee29i3yfilods.jpg
№ 67253
Total area: 310 m2
Bedrooms: 3
3 600 000 EUR
11 613 EUR/m2