Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a6b/1088_820_2/7sshvw6hff083jnx0bet5ww6zi5q0g38.jpeg
№ 177087
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
252 000 EUR+VAT
3 000 EUR/m2
273 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b7b/1088_820_2/w7wi34ykndyx1luqqydm15v1gv764jq9.jpeg
№ 177086
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
253 500 EUR+VAT
2 697 EUR/m2
261 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/64d/1088_820_2/aamwpuyrnoln1kvtl1jzl9vpnqmaj2x1.jpeg
№ 177085
Total area: 87 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 701 EUR/m2
267 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/35c/1088_820_2/rpcrd8m9yevy38g2tvtpy86oa8yz4or4.jpeg
№ 177084
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
264 500 EUR+VAT
2 784 EUR/m2
285 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ce6/1088_820_2/tcro7q2wr0wcukp7xstmxiav2gdg1sw1.jpg
№ 215377
Total area: 206 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 359 m2
900 000 EUR+VAT
4 369 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/200/1088_820_2/3rm75vn4305r602qn15ysdw24owdx3bq.jpg
№ 198347
On the beach
Total area: 257 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 421 m2
3 200 000 EUR+VAT
12 451 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/282/1088_820_2/5mi665nai7eet1mwt0jw55c4tuvxx56w.jpg
№ 173230
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
189 000 EUR+VAT
2 100 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/98e/1088_820_2/g0dy0pja6foyfz53mq78i9leu32ifnfw.jpg
№ 173231
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
189 000 EUR+VAT
1 989 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5c1/1088_820_2/elynjs7tvn8ft3ypypqe9b06tzeqvpwl.jpeg
№ 173229
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
189 000 EUR+VAT
2 100 EUR/m2
№ 173227
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
169 000 EUR+VAT
1 878 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb0/1088_820_2/jwn3edojhdy308gwi2wwxjj3g7xdh3je.jpg
№ 174735
Total area: 100 m2
Bedrooms: 3
225 000 EUR+VAT
2 250 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/315/1088_820_2/8el0x4qv1m5c3hisbz3boipxdbhpd116.jpg
№ 174738
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
175 000 EUR+VAT
2 059 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e74/1088_820_2/3rc8g3iwf6lh5za2g715x7xiav8y5e97.jpeg
№ 174739
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 927 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a14/1088_820_2/221hxi483e3aage4899rpqbnegdax033.JPG
№ 192973
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 195 m2
330 000 EUR+VAT
2 357 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/91c/1088_820_2/6sfbd8x6b3tp45enqsdbn6tc32gznd1k.jpg
№ 161856
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 150 m2
295 000 EUR+VAT
2 107 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/4a9/1088_820_2/d88e2iurw6ioy6uadmgyhgj4h1heuxek.jpg
№ 159064
Total area: 178 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 275 m2
450 000 EUR+VAT
2 528 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/04e/1088_820_2/a5xwpgr548yhiazbgkxoagxduggo1ff0.jpg
№ 159063
Total area: 178 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 275 m2
450 000 EUR+VAT
2 528 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/99e/21n4o4zgdfmq8njm812nd6bn8jdlw3f0.jpeg
№ 162445
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 250 m2
350 000 EUR
2 593 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/e35/1088_820_2/sl3ttieoem3keofapxn2pp15898klqlo.jpeg
№ 213023
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
1 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/05c/1088_820_2/3kp9d3xw77wdaecatibkhf05kum0tg3t.jpg
№ 203219
Total area: 211 m2
Bedrooms: 3
300 000 EUR+VAT
1 422 EUR/m2