Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c3f/1088_820_2/4f2mqu9b2i8vczw95whhedr77a2jezqm.jpg
№ 203218
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR+VAT
2 417 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4f0/1088_820_2/o27wcdxx4w8qg309quw9l7kpsy9rle5g.jpg
№ 203217
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
142 500 EUR+VAT
2 375 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/07b/1088_820_2/v32efx4hgh1gjo02alibtale0li80tqv.jpg
№ 207916
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 328 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5a4/1088_820_2/27h73caxb433w2j2xiax3vhbqd7qrh2x.jpg
№ 207913
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 340 m2
715 000 EUR+VAT
4 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/55b/1088_820_2/y3dwn0n5zbqysvrko1v8jjvpf6h1l920.jpg
№ 207901
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 324 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77e/1088_820_2/mzk3ekfomjlb19jipxrykk9gwp1uibkb.jpg
№ 207900
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 331 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0ca/1088_820_2/9f2hjf1o88drhutkk28ap4r5gtu16o52.jpg
№ 207899
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 338 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/09b/1088_820_2/ya17xn1aqpfrpz0lj7vhshz3tq7n0qm7.jpg
№ 207897
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 429 m2
725 000 EUR+VAT
4 119 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a9/1088_820_2/9yfvmuea43fk3a8qigabdx6eeyh5cqrk.jpg
№ 217996
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 342 m2
680 000 EUR+VAT
4 121 EUR/m2
№ 217997
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 332 m2
675 000 EUR+VAT
4 091 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6bc/1088_820_2/24lc0mw9la3ny6pa7mjhcy4vzvpi1x7g.jpg
№ 217993
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 328 m2
670 000 EUR+VAT
4 061 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/123/1088_820_2/9p6nlm2aevkq03vaz41yrm1dvxey91nm.jpg
№ 217992
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 308 m2
660 000 EUR+VAT
4 000 EUR/m2
№ 218026
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 325 m2
670 000 EUR+VAT
4 061 EUR/m2
№ 217991
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 325 m2
670 000 EUR+VAT
4 061 EUR/m2
№ 217989
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 320 m2
665 000 EUR+VAT
4 030 EUR/m2
№ 217988
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 320 m2
665 000 EUR+VAT
4 030 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/06b/wlsg5tvsg9knwsyi5ujaouqwdfsor1u2.jpg
№ 212322
Total area: 41 m2
Studio
108 000 EUR+VAT
2 634 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/605/1088_820_2/hl08tow1r9r3midsz5exch9ef6j0obny.jpg
№ 212321
Total area: 71 m2
Bedrooms: 1
173 500 EUR+VAT
2 444 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/031/zhx6q3xk08eu1klguasr1uga3ur4k8r7.jpg
№ 212320
Total area: 71 m2
Bedrooms: 1
173 500 EUR+VAT
2 444 EUR/m2
№ 212316
Total area: 70 m2
Bedrooms: 1
170 500 EUR+VAT
2 436 EUR/m2