Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/61f/1088_820_2/2ef343igkdmbujvr81bwdrfgrp064bhh.jpg
№ 202091
Total area: 131 m2
Bedrooms: 3
520 000 EUR+VAT
3 969 EUR/m2
535 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aa3/1088_820_2/a2fr7jpo4c3isrdwg6xunk6h3er54lgz.jpeg
№ 67492
Total area: 49 m2
Bedrooms: 1
525 000 EUR+VAT
10 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/af9/1088_820_2/bc17yg6dx7drc9e8x5lv1hotgo278s5q.jpeg
№ 67490
Total area: 75 m2
Bedrooms: 2
785 000 EUR+VAT
10 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77a/1088_820_2/ujgb4v8su2sf6nq83h2zq10tmfnx1f7n.jpg
№ 67485
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
775 000 EUR
8 611 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1dd/1088_820_2/r3610g9d3mttxz5r5083wuhbi607ow1t.jpg
№ 67484
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
735 000 EUR+VAT
7 989 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/53d/1088_820_2/26jmcy2chlnzai89o7ygg9vumzrhdhqe.jpg
№ 215372
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
785 000 EUR+VAT
7 072 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/637/1088_820_2/lbejf25s35fayb8qjcfi74r9pvkef9d1.jpg
№ 67423
Total area: 828 m2
Bedrooms: 4
6 825 000 EUR+VAT
8 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a65/1088_820_2/xwh8l70ed2v79eqbm3kumgbxhwnk2brh.jpg
№ 67422
Total area: 223 m2
Bedrooms: 2
1 820 500 EUR+VAT
8 164 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a84/1088_820_2/kd7lyxfvhr034r711xrhkjo1ts3b2s92.jpg
№ 67418
Total area: 129 m2
Bedrooms: 1
1 199 000 EUR+VAT
9 295 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a62/1088_820_2/2uh2469yx9z0p0rah8kyeig7thwvz1kk.jpg
№ 67351
Plot Size: 9365 m2
3 650 000 EUR+VAT
390 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/090/1088_820_2/bivfd1awvtbhoafkjy5tt1el9gy1stqv.jpg
№ 67382
Total area: 400 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 2000 m2
1 500 000 EUR
3 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/489/1088_820_2/9xciy5hxyjx14zorgha5o6lpkh5cs8s6.jpg
№ 66755
Total area: 1006 m2
2 660 000 EUR+VAT
2 644 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b17/1088_820_2/iec86x4j1zg3o47wqp6za7e7avhc9pv3.jpg
№ 67255
Total area: 789 m2
2 000 000 EUR
2 535 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6ab/1088_820_2/f073s1t89nw7ujv8pb53emvpn26023xs.jpg
№ 131025
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
810 000 EUR
7 232 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f47/1088_820_2/r0yhq9dt2azj5rugpsrrmflsi3iqe94c.jpg
№ 131024
Total area: 101 m2
Bedrooms: 1
655 000 EUR
6 485 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a15/1088_820_2/8lmpfkvh6b87ybsy0fp2nkzm3uhh26qa.jpg
№ 131023
Total area: 100 m2
Bedrooms: 1
630 000 EUR
6 300 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb7/1088_820_2/e5w7gxukltrengf5ikasxk80r7r3ekg4.jpg
№ 131021
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
990 000 EUR
6 923 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5a2/1088_820_2/l0b8p09gejqxmz8vj470q94jefcljkmv.jpg
№ 131020
Total area: 183 m2
Bedrooms: 3
990 000 EUR
5 410 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a8a/g12gerxi5k7l2ne1q4lwfmkvbn8wbj1q.jpg
№ 67392
Total area: 156 m2
Bedrooms: 3
1 400 000 EUR+VAT
8 974 EUR/m2
1 450 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9f2/1088_820_2/3hk0dso3kj48mbh7yj3zw272zwc43lca.jpg
№ 207036
Total area: 250 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 2000 m2
1 800 000 EUR
7 200 EUR/m2
2 300 000 EUR