Real estate in Limassol - Agios Nicolaos Limassol
Table
List
Map
№ 191398
Total area:
114 m2
Bedrooms:
2
497 000 EUR+VAT
4 360 EUR/m2
№ 191414
Total area:
914 m2
4 670 000 EUR+VAT
5 109 EUR/m2
№ 181364
Total area:
787 m2
4 265 000 EUR+VAT
5 419 EUR/m2
№ 181368
Total area:
99 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
5 556 EUR/m2
№ 181369
Total area:
247 m2
Bedrooms:
3
1 080 000 EUR+VAT
4 372 EUR/m2
№ 181371
Total area:
98 m2
Bedrooms:
2
500 000 EUR+VAT
5 102 EUR/m2
№ 181333
Total area:
98 m2
Bedrooms:
2
475 000 EUR+VAT
4 847 EUR/m2
№ 181330
Total area:
96 m2
Bedrooms:
2
475 000 EUR+VAT
4 948 EUR/m2
№ 158489
№ 158488
№ 158485
№ 158484
№ 154601
№ 94024
Total area:
125 m2
Bedrooms:
3
600 000 EUR
4 800 EUR/m2
№ 169191
The whole building
№ 161862
№ 200919
Building in the center of Limassol! Without VAT!
Total area:
1005 m2
Plot Size:
500 m2
4 750 000 EUR
4 726 EUR/m2
№ 197320
Total area:
244 m2
Bedrooms:
4
1 200 000 EUR+VAT
4 918 EUR/m2
№ 200916
Total area:
166 m2
Bedrooms:
2
790 000 EUR+VAT
4 759 EUR/m2
№ 200932
Total area:
157 m2
Bedrooms:
2
870 000 EUR+VAT
5 541 EUR/m2