Real estate in Limassol - Agios Nicolaos Limassol
Table
List
Map
№ 200917
Total area:
166 m2
Bedrooms:
2
790 000 EUR+VAT
4 759 EUR/m2
№ 120501
Total area:
136 m2
Bedrooms:
2
700 000 EUR+VAT
5 147 EUR/m2
№ 120502
Total area:
157 m2
Bedrooms:
2
800 000 EUR+VAT
5 096 EUR/m2
№ 120503
Total area:
157 m2
Bedrooms:
2
870 000 EUR+VAT
5 541 EUR/m2
№ 120504
Total area:
244 m2
Bedrooms:
4
1 200 000 EUR+VAT
4 918 EUR/m2
№ 120505
Total area:
157 m2
Bedrooms:
2
905 000 EUR+VAT
5 764 EUR/m2
№ 120506
Total area:
237 m2
Bedrooms:
3
1 400 000 EUR
5 907 EUR/m2
№ 193522
Total area:
76 m2
Bedrooms:
1
460 000 EUR+VAT
6 053 EUR/m2
№ 193521
Total area:
76 m2
Bedrooms:
1
430 000 EUR+VAT
5 658 EUR/m2
№ 193520
Total area:
76 m2
Bedrooms:
1
420 000 EUR+VAT
5 526 EUR/m2
№ 199107
№ 179059
Total area:
111 m2
Bedrooms:
2
505 000 EUR+VAT
4 550 EUR/m2
№ 193519
Total area:
150 m2
Bedrooms:
3
950 000 EUR+VAT
6 333 EUR/m2
№ 193518
Total area:
61 m2
Studio
370 000 EUR+VAT
6 066 EUR/m2
№ 193516
Total area:
156 m2
Bedrooms:
3
960 000 EUR+VAT
6 154 EUR/m2
№ 193515
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
930 000 EUR+VAT
5 924 EUR/m2
№ 193514
Total area:
150 m2
Bedrooms:
3
860 000 EUR+VAT
5 733 EUR/m2
№ 193513
Total area:
52 m2
Studio
330 000 EUR+VAT
6 346 EUR/m2
№ 197302
Total area:
142 m2
Bedrooms:
2
580 000 EUR+VAT
4 085 EUR/m2
№ 78956
Total area:
1629 m2
Plot Size:
936 m2
6 500 000 EUR+VAT
3 990 EUR/m2