Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/746/1088_820_2/mhoj5hq30wv0sg6yxlauikxndscat2h0.jpeg
№ 162540
Total area: 354 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 600 m2
1 563 000 EUR+VAT
4 415 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2a3/1088_820_2/70ntj5dbe0wblx3ex2u2ndmdi4us63p6.jpeg
№ 162541
Total area: 428 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 680 m2
1 760 000 EUR+VAT
4 112 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f2f/nozbcvomxlinzql7cohez7md4vgo4pa3.jpeg
№ 162542
Total area: 229 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 600 m2
1 872 000 EUR+VAT
8 175 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/2ba/sowk2e6yfmrv9dlgubwe7z8eqq54jfdf.jpeg
№ 162527
Total area: 325 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 600 m2
1 944 000 EUR+VAT
5 982 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/431/1088_820_2/w7jdv3uhu80n6sgolfjki2fp5vdut80n.jpeg
№ 165139
Total area: 273 m2
Bedrooms: 3
850 000 EUR
3 114 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/07b/1088_820_2/8urw61pgylktx9q0ahf19p23st5o9j2x.jpg
№ 67859
Total area: 220 m2
Bedrooms: 3
1 351 000 EUR+VAT
6 141 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2dc/1088_820_2/pe7kmqu7vfrvm5i5ags1741f83j6ph5s.jpg
№ 160343
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 14000 m2
1 500 000 EUR
4 286 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/669/jvjm3261xxk80b1d02e9th9gn9sfvj29.jpeg
№ 162526
Total area: 352 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 718 m2
2 529 000 EUR+VAT
7 185 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/709/be7yyjnykhxyjeuh5w0no20yeq00z8eq.jpeg
№ 162524
Total area: 446 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 810 m2
2 745 000 EUR+VAT
6 155 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b9/1088_820_2/p6cuas65anlsz3e04uug6jvin0khna09.jpg
№ 201644
Total area: 150 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 270 m2
1 350 000 EUR
9 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/442/1088_820_2/sp665sya3o3jxvpearf4emflps7dngsz.jpg
№ 202099
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 809 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/594/1088_820_2/kax92d03kira3kxomlbamhah0xql48e8.jpg
№ 202094
Total area: 161 m2
Bedrooms: 2
300 000 EUR+VAT
1 863 EUR/m2
№ 202093
Total area: 162 m2
Bedrooms: 2
317 000 EUR+VAT
1 957 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/af2/1088_820_2/poi2u0usfypm03vfv1j8k1zp4s6fpaae.jpg
№ 202092
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
272 000 EUR+VAT
2 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/758/gmbbsqrnuttu8b950vmkqfx7le197149.jpeg
№ 150355
Total area: 195 m2
Bedrooms: 2
800 000 EUR+VAT
4 103 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/41a/1088_820_2/xqfdoamz2h0ffdb9c6dsgjiklen3v7t8.jpg
№ 154314
Total area: 440 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 3000 m2
2 250 000 EUR+VAT
5 114 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cb8/1088_820_2/edhtmo01cnhmghbbc028sbbnc6e6p60b.jpg
№ 195624
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
295 000 EUR+VAT
4 403 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8aa/1088_820_2/jv0s85ptlj8g5lr0c52whodkw92m91pt.jpg
№ 216674
Total area: 95 m2
Bedrooms: 1
435 000 EUR+VAT
4 579 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/20e/1088_820_2/4dwemf9e8ywxe6l3tg5h86ubvvsgptl2.jpg
№ 179163
Total area: 95 m2
Bedrooms: 1
495 000 EUR+VAT
5 211 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f84/no03in6x2m1k56rsew2h7ixb9gwpsry0.jpeg
№ 67564
Total area: 325 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 635 m2
1 150 000 EUR+VAT
3 538 EUR/m2