Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/ed1/vn4jlyeqz9gt5dvm7ydvadn9736fwdgj.jpg
№ 68033
Total area: 389 m2
Bedrooms: 3
2 250 000 EUR+VAT
5 784 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/de6/1088_820_2/g18vem990y9mep1kkxwdp3n2jgbb5jdp.jpg
№ 68029
Total area: 800 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 1072 m2
2 475 000 EUR+VAT
3 094 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2a1/1088_820_2/a03ln5t0kkxkyx2pyscv8jkmqaitdhak.jpg
№ 170328
Plot Size: 1732 m2
1 200 000 EUR
693 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bc2/1088_820_2/j16ko34xxo2zqyg7zx8u1eawy2o74ixn.jpg
№ 161066
Total area: 285 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 595 m2
1 850 000 EUR
6 491 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4ee/1088_820_2/jpaq0ctwwcn2zqmauwl16e0vsloxmkvs.jpg
№ 161067
Total area: 285 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 595 m2
1 850 000 EUR
6 491 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/681/1088_820_2/tgxfv5w21xkbbti1fsgx0by8z781nxt7.jpg
№ 161068
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
850 000 EUR
6 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c03/1088_820_2/ul8y81x3pbpkg44eb5rh675o9bi3tza6.jpeg
№ 178164
Total area: 289 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 542 m2
1 960 000 EUR+VAT
6 782 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/25b/1088_820_2/vatbjzmffsfr773vm1l9dws7e3abw2qr.jpeg
№ 178163
Total area: 281 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 573 m2
1 980 000 EUR+VAT
7 046 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2cf/1088_820_2/3whc9wp1oa8bf20glu2ga71uvqa6o90i.jpg
№ 68036
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
1 260 000 EUR+VAT
6 632 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a04/1088_820_2/yutgwwn5zxio00tx6jpszo80ekb26eo0.jpg
№ 68034
Total area: 230 m2
Bedrooms: 4
1 300 000 EUR
5 652 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c48/1088_820_2/n21f53lspeq4p7udg14fuqz1ao7f8qx1.jpg
№ 67863
Total area: 400 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 900 m2
1 200 000 EUR
3 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5b5/1088_820_2/h6nt4nuwg04kaua78sl900x91mhppxkg.jpg
№ 67862
Total area: 841 m2
Bedrooms: 8
Plot Size: 824 m2
3 600 000 EUR+VAT
4 281 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/877/1088_820_2/dddk6tgnz7xeovn17a7qmlw4s2cd6y44.jpg
№ 67861
Total area: 292 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 909 m2
1 095 000 EUR+VAT
3 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/31f/1088_820_2/j3v6jcjg6m72vbn0zh2p3x49s5qsgxbx.jpg
№ 67860
Total area: 183 m2
Bedrooms: 3
1 050 000 EUR
5 738 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0dd/1088_820_2/u0yi09vk4y44ry8fqn3cldyqmfg91o9v.jpeg
№ 162528
Total area: 340 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 520 m2
2 250 000 EUR+VAT
6 618 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e7b/1088_820_2/h2i9m1x10m3iyiycja38il1cm2hc03eo.jpeg
№ 162529
Total area: 323 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 576 m2
1 760 000 EUR+VAT
5 449 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0f9/1088_820_2/0lilgu3m0iveawkuq3i1ccs7sb761j4g.jpeg
№ 162530
Total area: 177 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 600 m2
1 786 000 EUR+VAT
10 090 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/022/1088_820_2/egq6g3gez2i20ou0e74hosz97ex0kgum.jpeg
№ 162531
New built villa
Total area: 168 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 255 m2
823 000 EUR+VAT
4 899 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/249/1088_820_2/637hxjd6pv2jk9t0h8bmlkugffkb4517.jpeg
№ 162532
Total area: 130 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 200 m2
757 000 EUR+VAT
5 823 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/042/drj2eyeazqmt388htyqj5r466bxk0po0.jpeg
№ 162533
Total area: 152 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 259 m2
788 000 EUR+VAT
5 184 EUR/m2