Real estate in Limassol - Molos, Historical Center
Table
List
Map
№ 76396
№ 189374
№ 184952
№ 184951
Total area:
94 m2
Bedrooms:
2
501 500 EUR+VAT
5 335 EUR/m2
№ 184950
№ 184949
№ 184948
№ 184947
№ 73420
№ 71948
№ 70459
Ready to move in!
Total area:
113 m2
Bedrooms:
2
700 000 EUR+VAT
6 195 EUR/m2
№ 69960
Total area:
1775 m2
5 150 000 EUR+VAT
2 901 EUR/m2
5 500 000 EUR
№ 155350
№ 163450
The building in historical center
№ 68194
№ 68193
№ 68190
№ 197429
Total area:
277 m2
Bedrooms:
3
2 150 000 EUR+VAT
7 762 EUR/m2
№ 197431
Total area:
139 m2
Bedrooms:
2
1 000 000 EUR+VAT
7 194 EUR/m2
№ 197430
Total area:
138 m2
Bedrooms:
2
1 010 000 EUR+VAT
7 319 EUR/m2