Real estate in Paphos - Sea Caves
Table
List
Map
№ 118890
Luxury villa for sale
Total area:
550 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1500 m2
2 700 000 EUR+VAT
4 909 EUR/m2
№ 191365
Total area:
342 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1500 m2
1 690 000 EUR+VAT
4 942 EUR/m2
№ 191362
Total area:
330 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
1400 m2
1 660 000 EUR+VAT
5 030 EUR/m2
№ 191357
Total area:
330 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
1166 m2
1 660 000 EUR+VAT
5 030 EUR/m2
№ 69114
Total area:
680 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
2148 m2
5 200 000 EUR+VAT
7 647 EUR/m2
№ 154314
Total area:
440 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
3000 m2
2 450 000 EUR+VAT
5 568 EUR/m2
№ 99321
Total area:
570 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
2148 m2
5 200 000 EUR+VAT
9 123 EUR/m2
№ 63260
Total area:
341 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
624 m2
895 000 EUR+VAT
2 625 EUR/m2
№ 63259
Total area:
341 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
624 m2
870 000 EUR+VAT
2 551 EUR/m2
№ 63258
Total area:
341 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
624 m2
840 000 EUR+VAT
2 463 EUR/m2
№ 63255
Total area:
349 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
759 m2
935 000 EUR+VAT
2 679 EUR/m2
№ 63254
Total area:
349 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
756 m2
935 000 EUR+VAT
2 679 EUR/m2
№ 63247
Total area:
349 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
695 m2
920 000 EUR+VAT
2 636 EUR/m2
№ 131074
Total area:
349 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
736 m2
915 000 EUR+VAT
2 622 EUR/m2
№ 63245
Total area:
315 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
605 m2
925 000 EUR+VAT
2 937 EUR/m2
№ 63244
Total area:
315 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
605 m2
755 000 EUR+VAT
2 397 EUR/m2
№ 38322
Total area:
267 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
735 m2
975 000 EUR+VAT
3 652 EUR/m2
№ 38320
Total area:
267 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
735 m2
975 000 EUR+VAT
3 652 EUR/m2