Real estate in Limassol - Germasogeia
Table
List
Map
№ 195528
№ 216672
№ 160255
№ 161549
№ 216667
№ 216676
№ 216677
Total area:
291 m2
Bedrooms:
3
1 370 000 EUR+VAT
4 708 EUR/m2
№ 216675
Total area:
241 m2
Bedrooms:
3
1 420 000 EUR+VAT
5 892 EUR/m2
№ 161600
№ 216671
№ 216668
№ 216670
Total area:
272 m2
Bedrooms:
3
1 840 000 EUR+VAT
6 765 EUR/m2
№ 216669
Total area:
258 m2
Bedrooms:
3
1 630 000 EUR+VAT
6 318 EUR/m2
№ 207253
№ 159156
№ 100585
Total area:
140 m2
Bedrooms:
1
1 155 000 EUR+VAT
8 250 EUR/m2
№ 100593
Total area:
444 m2
Bedrooms:
3
4 725 000 EUR+VAT
10 642 EUR/m2
№ 100493
Total area:
129 m2
Bedrooms:
1
1 177 000 EUR+VAT
9 124 EUR/m2
№ 158514
№ 100586
Total area:
227 m2
Bedrooms:
2
2 200 000 EUR+VAT
9 692 EUR/m2