Real estate in Limassol - Germasogeia
Table
List
Map
№ 104469
№ 104468
№ 104467
№ 104466
№ 104465
№ 104464
№ 104463
№ 104462
№ 104461
№ 210528
Total area:
279 m2
Bedrooms:
4
3 350 000 EUR+VAT
12 007 EUR/m2
№ 186875
№ 192031
price incudes a studio extra!
№ 187089
Total area:
223 m2
Bedrooms:
2
1 879 000 EUR+VAT
8 426 EUR/m2
№ 103040
Total area:
238 m2
Bedrooms:
2
1 998 000 EUR+VAT
8 395 EUR/m2
№ 103022
Total area:
223 m2
Bedrooms:
2
1 869 000 EUR+VAT
8 381 EUR/m2
№ 74975
Total area:
130 m2
Bedrooms:
2
1 400 000 EUR+VAT
10 769 EUR/m2
№ 89506
Total area:
130 m2
Bedrooms:
2
1 400 000 EUR+VAT
10 769 EUR/m2
№ 102957
Total area:
198 m2
Bedrooms:
2
1 710 000 EUR+VAT
8 636 EUR/m2
№ 208268
№ 208275