Real estate in Limassol - Germasogeia
Table
List
Map
№ 100490
Total area:
265 m2
Bedrooms:
3
1 804 000 EUR+VAT
6 808 EUR/m2
№ 168492
№ 100498
Total area:
401 m2
Bedrooms:
4
4 191 000 EUR+VAT
10 451 EUR/m2
№ 100496
№ 171632
№ 171636
№ 188558
№ 188553
№ 100322
№ 100048
№ 159339
№ 218511
№ 200929
Total area:
920 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
900 m2
8 000 000 EUR
8 696 EUR/m2
№ 217867
№ 218567
№ 208850
Total area:
125 m2
Bedrooms:
2
530 000 EUR+VAT
4 240 EUR/m2
580 000 EUR
№ 208846
№ 217848
Plot with sea view!
№ 218041
Total area:
590 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
760 m2
5 200 000 EUR
8 814 EUR/m2
№ 208693
Total area:
740 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
640 m2
1 790 000 EUR
2 419 EUR/m2