Real estate in Famagusta - Agia Napa
Table
List
Map
№ 201722
Total area:
370 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
840 m2
1 200 000 EUR
1 390 000 EUR
№ 180188
Total area:
260 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
458 m2
740 000 EUR
2 846 EUR/m2
№ 152873
Total area:
550 m2
Plot Size:
1177 m2
1 700 000 EUR
3 091 EUR/m2
№ 213933
Total area:
209 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
408 m2
990 000 EUR+VAT
4 737 EUR/m2
№ 152095
Average ROI 9,68%
№ 136704
№ 191312
№ 204564
Total area:
380 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
990 m2
1 500 000 EUR
3 947 EUR/m2
№ 125491
Total area:
255 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
800 m2
650 000 EUR
2 549 EUR/m2
№ 210281
Total area:
213 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
288 m2
550 000 EUR
2 582 EUR/m2
№ 180386
Negotiable - high ROI
Total area:
220 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
800 m2
399 000 EUR
1 814 EUR/m2
485 000 EUR
№ 206344
Total area:
312 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1028 m2
2 950 000 EUR
9 455 EUR/m2
№ 213926
Total area:
423 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
834 m2
2 935 000 EUR+VAT
6 939 EUR/m2
№ 213925
Total area:
408 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
588 m2
2 884 000 EUR+VAT
7 069 EUR/m2
№ 206341
Total area:
217 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
436 m2
2 100 000 EUR
9 677 EUR/m2
№ 206327
№ 206329
№ 206325
№ 206322
№ 206321