Real estate in Famagusta - Agia Napa
Table
List
Map
№ 214069
Total area:
686 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1325 m2
3 350 000 EUR+VAT
4 883 EUR/m2
№ 205842
№ 159927
Total area:
343 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
1897 m2
4 100 000 EUR+VAT
11 953 EUR/m2
№ 216088
№ 216080
Exclusive offer
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
1 650 000 EUR+VAT
10 510 EUR/m2
№ 216078
Total area:
205 m2
Bedrooms:
2
1 460 000 EUR+VAT
7 122 EUR/m2
№ 159926
Total area:
460 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
617 m2
3 650 000 EUR+VAT
7 935 EUR/m2
№ 159925
Total area:
460 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
562 m2
3 400 000 EUR+VAT
7 391 EUR/m2
№ 159924
Total area:
507 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
806 m2
3 650 000 EUR+VAT
7 199 EUR/m2
№ 216085
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
1 700 000 EUR+VAT
10 828 EUR/m2