Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/a16/4welonzx1089aez30ocl9buexfak6tz3.jpg
№ 217138
Total area: 656 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 4800 m2
1 400 000 EUR
2 134 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5fd/1088_820_2/160qrqc73dnch6etwi5vjuv35tzhozn3.jpeg
№ 215962
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 273 m2
628 000 EUR+VAT
3 237 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fea/1088_820_2/rhsk5nsbv2pz8mau106ow9nsul3d5hdo.jpeg
№ 215961
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 237 m2
613 000 EUR+VAT
3 160 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/668/1088_820_2/kih8k3yapitsuwk9l94tgouny8hp6qye.jpeg
№ 215960
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 237 m2
613 000 EUR+VAT
3 160 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a95/1088_820_2/rl9enrgqe4nwz26ei2gnr2f18eec6y0a.jpeg
№ 215959
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 237 m2
613 000 EUR+VAT
3 160 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/909/1088_820_2/qr656o7eeebiygtaf0anxc6q26pfp5yr.jpg
№ 215958
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 237 m2
613 000 EUR+VAT
3 160 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b29/1088_820_2/jhf2mufwvbwlcd92fu8tuzj89fqz43ez.jpg
№ 215957
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 241 m2
615 000 EUR+VAT
3 170 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d09/1088_820_2/ltvf68szfg775vxnohiottpg5b55a8a4.jpeg
№ 215956
Total area: 195 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 345 m2
735 000 EUR+VAT
3 769 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/782/1088_820_2/pj4eb841gtoguey4mr330sme6tyvyi3z.jpeg
№ 215955
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 255 m2
645 000 EUR+VAT
3 325 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/53a/1088_820_2/q84hj9xxf33iw23quytjuo8s2btbvqeg.jpeg
№ 215954
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 256 m2
645 000 EUR+VAT
3 325 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b00/1088_820_2/jgpzfsp19vz5jv8vu6jqyd2c1wzkzrqa.jpeg
№ 215953
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 317 m2
655 000 EUR+VAT
3 376 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ebc/1088_820_2/eyfgzgnvockzjo4t9lqyzb6ueo8b9vus.jpeg
№ 215952
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 260 m2
618 000 EUR+VAT
3 186 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bef/1088_820_2/8nr4g5a5iuswvmi4lhc9c6c87g3xd8js.jpeg
№ 215951
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 260 m2
618 000 EUR+VAT
3 186 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/56c/1088_820_2/9uct3c7r0ee5mc7ebr81rnjdn2zhkc3n.jpeg
№ 215950
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 269 m2
620 000 EUR+VAT
3 196 EUR/m2
№ 215917
Total area: 194 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 300 m2
635 000 EUR+VAT
3 273 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/131/i6qupw1m3ma3mthfich59vea8h1z5nsp.jpeg
№ 215902
Total area: 148 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 290 m2
425 000 EUR
2 872 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/8d3/58u40tt4zai8ifyekczxxmhklbl8yvh9.jpeg
№ 214992
Total area: 315 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 328 m2
700 000 EUR
2 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/cf7/49a7vcl7sqf6d812cnygn2qbhigia27k.jpeg
№ 214993
Total area: 215 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 297 m2
520 000 EUR
2 419 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/05d/1088_820_2/xq2h2k8sr1n327ywj8ypdj5b07at28rh.jpeg
№ 213134
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 436 m2
1 350 000 EUR
7 258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e40/q2yyd8qs6ccpw40580lqg28fpqtclmpm.jpg
№ 210282
Total area: 313 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 328 m2
1 000 000 EUR
3 195 EUR/m2