Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cac/1088_820_2/4d8jsqjcbz0xd91kq72d4eb0df0n0jpd.jpeg
№ 205330
2+1 apartment
Total area: 167 m2
Bedrooms: 2
340 000 EUR+VAT
2 036 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/55a/1088_820_2/ue5iwvcentct7i1bac71fcg3nxw256p7.jpeg
№ 160038
Total area: 121 m2
Bedrooms: 3
330 000 EUR+VAT
2 727 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/616/1088_820_2/0th2rrld4wsj2t2ukaqbc71xqeafm3gb.jpg
№ 197231
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
330 000 EUR+VAT
2 895 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/61a/iibh00lne1ub3o0zkor6i2ej5u77x984.jpeg
№ 197230
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
330 000 EUR+VAT
2 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1de/1088_820_2/s3cd8g3h2w4qxp9adxe3885vqsd1c4vd.jpg
№ 197229
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 807 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/332/1088_820_2/pe5xit8qjcovqf409f4fa2bg6pp0mi7u.jpg
№ 197228
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f49/1088_820_2/894dj5ifvkhjrdxrt1977q6qu7kxjy41.jpg
№ 197227
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
2 583 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b6/1088_820_2/zihfcaihdk41cejah3ds042u49kz0mqq.jpg
№ 197226
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 458 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/55f/oi5xqm28dlhsgpt9mlt3s053cy9udbk2.jpg
№ 217820
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
227 000 EUR+VAT
2 064 EUR/m2
235 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ad9/1088_820_2/yc8osm36tdnuqhnvj18gz9uulft0mst4.jpg
№ 217818
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
227 000 EUR+VAT
2 045 EUR/m2
235 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/915/1088_820_2/zvotxmsyiet8b2h3rlsdc9n3frgah3im.jpg
№ 217817
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
223 000 EUR+VAT
1 956 EUR/m2
230 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/70e/3z2rs4drqu31co281t2zevi0m5s2w1nv.jpg
№ 217816
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
1 983 EUR/m2
237 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9bc/1088_820_2/b8u0iyqw15wzy20huw15e9sg0nebhwhh.jpg
№ 174660
Great offer! Urgent sale!
Total area: 120 m2
Bedrooms: 3
220 000 EUR
1 833 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/f30/1088_820_2/215y5vfebewvuvsmkhdfxf47rw6ucx02.jpg
№ 161865
Total area: 360 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 750 m2
1 300 000 EUR+VAT
3 611 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c4f/1088_820_2/bro4ukogh76zgwu4s55cxv1qei1sdenj.jpg
№ 126273
Total area: 655 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 568 m2
1 612 000 EUR+VAT
2 461 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e74/1088_820_2/kkzt2upbezd9f31tgvd2l8m8ptsinlil.jpg
№ 126269
Total area: 547 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 782 m2
1 334 000 EUR+VAT
2 439 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/244/418xwfubjtzeeknrk84arel4n8tboh3e.jpg
№ 124301
Total area: 3397 m2
Plot Size: 3397 m2
3 000 000 EUR
883 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d7f/1088_820_2/cj09soqdh4kbq3ncra6ams7iexj6c3w9.jpg
№ 124300
Total area: 161 m2
Bedrooms: 3
420 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/719/1088_820_2/9ze2y079yw2o6z6zhxtgpb0t3o1c3seg.jpg
№ 124299
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f9c/1088_820_2/1ct57mt4ay1rq230671rza6x1dntywam.jpg
№ 124298
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2