Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/670/1088_820_2/90yp1bcn5r0oq5itp579aepleolil5fb.jpg
№ 215323
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 980 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/0d6/1088_820_2/ppg1bvipwdlmorvu2fhh9j81s3ybbzva.jpg
№ 204786
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
2 426 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6de/1088_820_2/sjiqrmp6lwv2pv57bkloo99binkr3g9c.jpg
№ 205280
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4e6/1088_820_2/ocvgy0i8o0tolakezx4k9vpg2bvblxfj.JPG
№ 216158
Total area: 211 m2
Bedrooms: 3
420 000 EUR+VAT
1 991 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ab1/1088_820_2/4bz7qf0p432ouky6a0og1ialkwzwknm7.JPG
№ 216157
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
157 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
№ 216156
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
157 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f1f/1088_820_2/2fey8r5ofi6dg861znrgl81kp2cuoyfe.JPG
№ 216153
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 492 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/56d/1088_820_2/h0c24mp31c8h7mtuukryux28o1lydbf3.JPG
№ 216152
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 492 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9cc/1088_820_2/xlyf9wkaij95iuewzkze20q321q7320i.jpg
№ 216159
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 692 EUR/m2
№ 216155
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
№ 216154
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a6/1088_820_2/uh7m0xmyh4obywggh2lkaoti0340uecc.JPG
№ 216151
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
№ 216150
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b0f/1088_820_2/hq4mvymwtar30vuuaq9h8af6pdftnzva.jpg
№ 174655
Plot Size: 525 m2
390 000 EUR
743 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f27/1088_820_2/m61vyl6qcxacxlvigk0lhwumgr5ltamg.jpg
№ 174656
Plot Size: 530 m2
395 000 EUR
745 EUR/m2
№ 174657
Plot Size: 563 m2
425 000 EUR
755 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8e4/1088_820_2/dwnx430pb0uixx46vrip3g35gvtmoi3w.jpg
№ 174658
Plot Size: 547 m2
415 000 EUR
759 EUR/m2
№ 174659
Plot Size: 542 m2
398 500 EUR
735 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/993/1088_820_2/mq079i7kaf3qzh8gtbidhhrp9v92u369.jpg
№ 205201
Total area: 1300 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 1700 m2
4 500 000 EUR+VAT
3 462 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/829/1088_820_2/56xdf6hwlydj47ud5jjpqw7843cmgcrw.jpeg
№ 205329
3+1 apartment
Total area: 189 m2
Bedrooms: 3
410 000 EUR+VAT
2 169 EUR/m2