Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/366/1088_820_2/95h3vi7108q2bgv481pwwk339cchslpm.jpeg
№ 215156
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
180 000 EUR+VAT
1 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/97a/1088_820_2/8p714qib6v6cpohbenkbusi4frgd1q6h.jpeg
№ 215155
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
180 000 EUR+VAT
1 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c1a/1088_820_2/ck7lv4kvyd4xgm21eyh072o22hnqi7hj.jpg
№ 212921
Total area: 190 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 278 m2
375 000 EUR+VAT
1 974 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/342/1088_820_2/wcx52is8yajqb0el9g5oi20gjydfsnm7.jpg
№ 212920
Total area: 190 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 257 m2
375 000 EUR+VAT
1 974 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/68a/1088_820_2/m280lnlwvrl917vqn2q3tai89adfi47o.jpg
№ 212919
Total area: 214 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 273 m2
380 000 EUR+VAT
1 776 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/54b/1088_820_2/hqg8yhqoe6xxim05wgkyru8xtk6040z6.jpg
№ 212917
Total area: 214 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 273 m2
380 000 EUR+VAT
1 776 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b35/1088_820_2/41dxn139hzcvrjdxdq7xiyu8lbc4tv00.jpg
№ 212916
Total area: 214 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 273 m2
380 000 EUR+VAT
1 776 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f9b/1088_820_2/0c0p2fa5rasyi5xogz67vatoqp7wr2gp.jpg
№ 212915
Total area: 214 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 262 m2
380 000 EUR+VAT
1 776 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/1bd/1088_820_2/ryvtc7hkddgcewkub31p0qg2poggiavb.jpeg
№ 190030
2 minutes to the park.
Total area: 144 m2
Bedrooms: 3
275 000 EUR+VAT
1 910 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fe/1088_820_2/t12lkavzu3z95b3907swq6fq5asvknpb.jpeg
№ 203620
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
197 000 EUR+VAT
2 239 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/2ed/1088_820_2/9fw7ggy6fli7luz7xhqoafyys1dltf9l.jpeg
№ 210898
Total area: 181 m2
Bedrooms: 3
345 000 EUR+VAT
1 906 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/830/1088_820_2/5bh8fmh93egr1pxqqy6cee9nyd4pkhi2.jpeg
№ 210897
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
255 000 EUR+VAT
1 903 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6ba/1088_820_2/6jn0hbb1chcfu4azqxzvi0s4vkvc8mqb.jpeg
№ 210896
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
255 000 EUR+VAT
1 903 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9b7/1088_820_2/y9hrc3arrncm4825sewhs4ei637b9xye.jpeg
№ 204482
Total area: 174 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 695 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bdf/1088_820_2/0w00trru9lmxw85fxeg852wauzsymak9.jpg
№ 204481
Total area: 174 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 695 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fd/1088_820_2/glime19c3mlqct3a7cbsm1ukxt5whjz8.jpg
№ 204480
Total area: 68 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 235 EUR/m2
№ 204479
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 206 EUR/m2
№ 204478
Total area: 68 m2
Bedrooms: 1
148 000 EUR+VAT
2 176 EUR/m2
№ 204477
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 206 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9c2/1088_820_2/jgnkvfj1ofhb83um97ompldqhw9hlcip.jpeg
№ 155024
Total area: 49 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
3 776 EUR/m2