Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b6/1088_820_2/hd1cib7isu02dwatoeftm3ubus62mn0a.jpeg
№ 216800
Total area: 450 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 586 m2
1 200 000 EUR
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/edd/1088_820_2/jqorbl8hryqrqh9xuaquplleacymwr4g.jpeg
№ 216718
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
135 000 EUR
2 109 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/607/1088_820_2/l5ihdfbaaxtu8ojtnd91tbsupa9nslw9.jpg
№ 216639
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 319 m2
485 000 EUR+VAT
2 513 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b91/1088_820_2/zt733cvat6hcu3lczw9yeuhtzx9f47cz.jpg
№ 216623
Total area: 195 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 300 m2
477 000 EUR+VAT
2 446 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/939/1088_820_2/6kulr5cvcymf3txshhlzrwzeiyhq9w0f.jpeg
№ 215224
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 912 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7b6/1088_820_2/kgjulvlkkr24zvpnid1lo8rjace71ovn.jpeg
№ 215219
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 814 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/881/1088_820_2/eqg1oa24xkszfl5f9496mx9ghm0t9caa.jpeg
№ 214361
Total area: 72 m2
160 000 EUR+VAT
2 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9aa/1088_820_2/gntqm6gt9kt0t1szt9jf3wvcw4dxdn7f.jpg
№ 212933
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3f/1088_820_2/klqz5l3v90cr1hugpzzrsqalptfrp8w4.jpg
№ 212932
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
2 311 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/388/1088_820_2/rlvffd2ctez39wmkusn67n95c6ad4ds7.jpeg
№ 212931
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 385 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1c3/1088_820_2/uebfndav5yplsrxq3zazp0zxxq4qrbbd.jpeg
№ 212930
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/734/1088_820_2/zo4zvfo09qsq95yl6sh3knjcbaluh6cu.jpeg
№ 212929
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
2 311 EUR/m2
№ 212928
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 385 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5de/1088_820_2/re2umx5wl3k5nyarb6u20gbo5013wppw.jpeg
№ 212927
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
№ 212926
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
2 207 EUR/m2
№ 212923
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 385 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dc0/1088_820_2/l92guoxnvvn4r2d2fzmuw732azffvea3.jpg
№ 212856
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 344 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b88/1088_820_2/z16uiclqjd4kz54gxu8v04xo618nk0ns.jpeg
№ 212855
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/e8c/1088_820_2/bf9j63u8hojznb9fd91lcnx3zqba9mi6.jpg
№ 212854
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/76a/1088_820_2/3bpdcksu11fownpvk6p8j07nrjbvpmx5.jpg
№ 212853
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2