Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6c2/1088_820_2/lldurgid3w505180m546dde11iu9u2ks.jpg
№ 215304
Total area: 145 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR+VAT
2 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/abb/1088_820_2/keprkkc2815rn5pudq923abjg44h8wf7.jpg
№ 215291
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 980 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ceb/1088_820_2/kc2ox4bsa5djrb7fz4u8csgeo25n4gie.jpg
№ 215284
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 778 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/df0/1088_820_2/w7p814ngkpw49i218p1f6wzkbx69dgzv.jpg
№ 215283
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
470 000 EUR+VAT
2 327 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7d2/1088_820_2/89idqpqzn03s7wb30wb07qucfw1u3c9o.jpg
№ 215273
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 523 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/14a/1088_820_2/td5vl4y5tivl1a97yw5cawnxazmoi2t8.jpg
№ 164156
Total area: 120 m2
Bedrooms: 3
575 000 EUR
4 792 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b17/1088_820_2/iec86x4j1zg3o47wqp6za7e7avhc9pv3.jpg
№ 67255
Total area: 789 m2
2 000 000 EUR
2 535 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/339/vhrt884af9y6qhmxicfjjswju2bfzi60.jpg
№ 65853
Total area: 968 m2
Plot Size: 521 m2
2 000 000 EUR+VAT
2 066 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/dad/8l4i1b87zaf2hxmo99j1breewegwh5as.jpg
№ 172525
Plot Size: 20199 m2
25 000 000 EUR+VAT
1 238 EUR/m2