Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ca/1088_820_2/a22cebugw9aokyd8qrxrd6lpa11zmpkz.jpg
№ 218301
Total area: 90 m2
400 000 EUR
4 444 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/39e/1088_820_2/sihdokezhmoh0irxyz4t0e4hjot69u3i.jpg
№ 218157
Total area: 145 m2
Bedrooms: 2
370 000 EUR+VAT
2 552 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1f4/8kb75q22p8cdtte5mobfbjgtdy3ltgz3.jpeg
№ 217909
Plot Size: 559 m2
600 000 EUR
1 073 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d77/1088_820_2/5ovd70b2i9x4i0yc1l6a9ibpt34dcgos.jpg
№ 215997
Total area: 179 m2
150 000 EUR
838 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e9/1088_820_2/rszd1ehz98ot4q11tef4s8b0m5qu1b3n.jpeg
№ 214509
Total area: 227 m2
Bedrooms: 2
560 000 EUR+VAT
2 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5f8/1088_820_2/9rbn2v3wtttymbhs7lssbgiirf0ppm0y.jpeg
№ 214504
Total area: 214 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
1 963 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/403/1088_820_2/aqzx2d7vg0l5sr8ltq1pycsznuu4ysdo.jpeg
№ 214503
Total area: 194 m2
Bedrooms: 2
410 000 EUR+VAT
2 113 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/736/1088_820_2/51i8rh0vt2p4d6u3svyjguan4xe2itdf.jpeg
№ 214500
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
200 000 EUR+VAT
3 390 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b4c/1088_820_2/49echb92obi7sus40bnoiopea507h02a.jpeg
№ 214499
Total area: 293 m2
Bedrooms: 3
790 000 EUR+VAT
2 696 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ea4/1088_820_2/5i58ugjows46blfvohz02z6cq18dkfot.jpeg
№ 214498
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
335 000 EUR+VAT
2 792 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b73/1088_820_2/9fu64zkhtk2zqun60u3huxo1sfhhxliq.jpeg
№ 214497
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
400 000 EUR+VAT
2 685 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a8/1088_820_2/39zn5bf1pu9nj043u2p5m4tjkup5jk5n.jpeg
№ 214495
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f85/1088_820_2/cyg2zhaq9psi963z9dvoqewq3thk9gv1.jpeg
№ 214494
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 966 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/017/1088_820_2/8okcwpmuzsb7qpcr34y8azrz5wr55o30.jpeg
№ 214491
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
№ 214490
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 677 EUR/m2
№ 214485
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
390 000 EUR+VAT
2 617 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/333/us0lglxvfzcwprbysi37vfnajj3464dh.jpeg
№ 214154
Total area: 118 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR
2 966 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/278/44aod7wdv0mquabcs42h0ijiuqcqevxl.jpeg
№ 214023
Total area: 175 m2
Bedrooms: 4
920 000 EUR
5 257 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2a0/1088_820_2/a1ko2vfoh0rlqjg4wd6gg8om26maqzy1.jpg
№ 213356
Will be ready end of 2026
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
3 039 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/795/1088_820_2/ul29g3f5pv56y0ssl08puovkry4mh0g7.jpg
№ 211680
Total area: 73 m2
Bedrooms: 1
250 000 EUR+VAT
3 425 EUR/m2