Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/132/1088_820_2/41ah19ynac707kpzn3785l28c01pgpp2.jpg
№ 198362
Total area: 79 m2
Bedrooms: 1
501 000 EUR+VAT
6 342 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e6b/1088_820_2/la17n3v00jynno25mojzmpe2o6t9xwpb.jpg
№ 203313
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
426 000 EUR+VAT
5 757 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d96/1088_820_2/ujt8l5yajrflsaplx60sgdklpaf52lw0.jpg
№ 197187
Total area: 78 m2
Bedrooms: 1
421 000 EUR+VAT
5 397 EUR/m2
430 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/421/1088_820_2/kll8nl1dngdu50yrk5y2vscnyimd2pjw.jpg
№ 197186
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
407 000 EUR+VAT
5 500 EUR/m2
420 000 EUR
№ 197165
Total area: 79 m2
Bedrooms: 1
426 000 EUR+VAT
5 392 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7f5/1088_820_2/pfsif8su3vagnqz6fugodsjiip3oce8t.jpeg
№ 180256
Seafront
Total area: 360 m2
Bedrooms: 5
3 500 000 EUR
9 722 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/efb/drwp5wtr3szs9vurim928phha3ixh29b.jpg
№ 203021
Best Sea View!
Total area: 195 m2
Bedrooms: 3
1 300 000 EUR
6 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a1f/1088_820_2/zwb5pnksn5xxn0ikuh5d5bjol4wszj6g.jpg
№ 75430
Total area: 87 m2
Bedrooms: 1
469 000 EUR+VAT
5 391 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7c0/1088_820_2/jamqoc9it3vx6u3lejmia8tpgpwg9e06.jpg
№ 177503
Plot Size: 885 m2
720 000 EUR+VAT
814 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7e0/1088_820_2/s85ma9fuzqhdif5bh7roti1muxn4pzg3.JPG
№ 149998
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
975 000 EUR+VAT
5 636 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0f4/1088_820_2/h239u2j5l9uqvx7wnaal5gfge9lwtrnd.JPG
№ 149999
Total area: 75 m2
Bedrooms: 1
595 000 EUR+VAT
7 933 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/831/1088_820_2/qgqh03wo15ok9ghw5jesnqr954zw65i2.jpeg
№ 205148
Total area: 224 m2
Bedrooms: 3
1 242 000 EUR+VAT
5 545 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/772/1088_820_2/x8ka7l379xs7ww4nmodwfvqm90pa19lb.JPG
№ 177057
Total area: 128 m2
Bedrooms: 3
590 000 EUR
4 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d44/1088_820_2/j07k5mwubz7yrlrp36dnx3xcceylyoth.jpg
№ 199508
Total area: 208 m2
Bedrooms: 4
1 282 000 EUR+VAT
6 163 EUR/m2
1 285 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/33a/1088_820_2/os3ej5s3ilj199oov0ksj8tirwbz9k3o.jpg
№ 199541
Total area: 256 m2
Bedrooms: 4
1 416 000 EUR+VAT
5 531 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/592/1088_820_2/wnnpe8zt8dljv1tf69t3lbi0lku5nvg4.jpg
№ 199504
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
695 000 EUR+VAT
5 036 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/992/1088_820_2/0dazz70t2bbjuzuqv7ymo7atylsbrxvp.jpg
№ 74222
Total area: 4175 m2
Plot Size: 1760 m2
22 500 000 EUR+VAT
5 389 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3eb/1088_820_2/5dpi3r6rvj3nu3dbbva3cyjmlxodluah.jpg
№ 175410
Luxury villa in tourist area
Total area: 480 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 580 m2
2 400 000 EUR
5 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/08a/nx8xahu9eglzecht0jlgj4u4h1yvwrgr.jpg
№ 92459
Total area: 83 m2
Bedrooms: 1
389 000 EUR+VAT
4 687 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f8e/1088_820_2/0w0f95o311zblyo6f1zzyn5ohdg68607.jpg
№ 169866
Total area: 124 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 520 m2
453 000 EUR+VAT
3 653 EUR/m2