Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/831/1088_820_2/qgqh03wo15ok9ghw5jesnqr954zw65i2.jpeg
№ 205150
Total area: 142 m2
Bedrooms: 2
770 000 EUR+VAT
5 423 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/248/1088_820_2/7mgugsh7c6zcsqjrqf9rtwqsv6rvmx4n.jpeg
№ 205146
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
873 000 EUR+VAT
6 419 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5c5/1088_820_2/2f2njhrz1f2z0dc21u9te547o1is6jbc.jpeg
№ 205145
Total area: 107 m2
Bedrooms: 2
681 000 EUR+VAT
6 364 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6e9/1088_820_2/rlsohvcv2uhje4mu32a3wy6hf6xkqapz.jpg
№ 208849
Total area: 122 m2
Bedrooms: 3
530 000 EUR
4 344 EUR/m2
590 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/1fb/lmykam8bq0e7zkoag63ngeks5jwbxwco.jpg
№ 111010
Total area: 269 m2
Bedrooms: 3
2 350 000 EUR+VAT
8 736 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/80e/1088_820_2/j1x96epg03855bn676a32aoihngk9qh3.jpg
№ 190003
Total area: 80 m2
Bedrooms: 2
515 000 EUR
6 438 EUR/m2
600 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/cf0/mx4p0b4dmljrv6u6d1vzchrymogeqzu2.jpeg
№ 189969
Total area: 242 m2
Bedrooms: 4
1 350 000 EUR+VAT
5 579 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/07d/o4fxl1ly7rmsgxaac8x94b3dikh7jpq6.jpeg
№ 189968
Total area: 419 m2
Bedrooms: 4
2 750 000 EUR+VAT
6 563 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7ab/1088_820_2/hui5niimefgsz4edeok297yahifpe7hv.jpg
№ 78562
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
650 000 EUR
4 815 EUR/m2
№ 189463
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
620 000 EUR+VAT
5 124 EUR/m2
№ 189462
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
610 000 EUR+VAT
5 041 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/c34/mjy7z8b3anezkc0k470jxna8zp64ktgd.jpeg
№ 189461
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
630 000 EUR+VAT
5 207 EUR/m2
№ 189460
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
620 000 EUR+VAT
5 124 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b21/1088_820_2/bfvuwmfv4kqgkn7ysgd10hd3qkgsb886.jpg
№ 79990
Plot Size: 171 m2
240 000 EUR
1 404 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/256/1088_820_2/1gp8jw8l04jgqxxcm8dcf5t306vxz3u4.jpg
№ 188139
Total area: 140 m2
Bedrooms: 2
800 000 EUR
5 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/394/1088_820_2/vbqvvcchja37bcuj8v1nln8on30kobot.jpeg
№ 150005
Total area: 183 m2
Bedrooms: 2
990 000 EUR+VAT
5 410 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eeb/1088_820_2/pea6t4uv54i572svtvbmp21md12k63kv.JPG
№ 150009
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
610 000 EUR+VAT
8 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6ed/1088_820_2/35di0sjvwd0jdx2huyf4ubj1ywhytmga.JPG
№ 149994
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
580 000 EUR+VAT
7 838 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0ca/1088_820_2/9h9w8zu0umx3lzwgnztguv746zar42q9.jpg
№ 160392
Total area: 500 m2
Plot Size: 595 m2
2 500 000 EUR
5 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b73/1088_820_2/rxmctthmmoskqt1r8688fu6ktd2wzoc7.jpg
№ 197192
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
437 000 EUR+VAT
5 905 EUR/m2
440 000 EUR