Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a71/1088_820_2/v0zoszgcssgonqj6y8orvskczdrdtu9k.jpg
№ 197162
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
400 000 EUR+VAT
5 405 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e6b/1088_820_2/la17n3v00jynno25mojzmpe2o6t9xwpb.jpg
№ 197159
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
426 000 EUR+VAT
5 757 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b6/1088_820_2/fcrg588l7qgspqkyw73b11106u6v7j5o.jpg
№ 197158
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
426 000 EUR+VAT
5 757 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e35/1088_820_2/xxmt2vt1155m59muyirzhk3gs6v8y4oy.jpg
№ 197156
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
414 000 EUR+VAT
5 595 EUR/m2
№ 197152
Total area: 79 m2
Bedrooms: 1
400 000 EUR+VAT
5 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f47/1088_820_2/r0yhq9dt2azj5rugpsrrmflsi3iqe94c.jpg
№ 135119
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
700 000 EUR
5 426 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b5e/1088_820_2/7clyhfik7oprvyzar32t5hx0bvzsjtwf.jpg
№ 135120
Total area: 84 m2
Bedrooms: 1
565 000 EUR
6 726 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ccf/1088_820_2/azdpz9m4eap2s9nugkhu3s203hyj0fz6.jpg
№ 135121
Total area: 84 m2
Bedrooms: 1
550 000 EUR
6 548 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/88d/1088_820_2/gsgkt6o76b9jugjlw4dq442rya5jutk6.jpeg
№ 211367
Total area: 5114 m2
Plot Size: 1262 m2
25 000 000 EUR+VAT
4 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0ed/1088_820_2/8ubbbdsrq9z5gq2hlyareen0ls9to8ts.jpeg
№ 205147
Total area: 233 m2
Bedrooms: 3
1 262 000 EUR+VAT
5 416 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/248/1088_820_2/7mgugsh7c6zcsqjrqf9rtwqsv6rvmx4n.jpeg
№ 205157
Total area: 234 m2
Bedrooms: 3
1 250 000 EUR+VAT
5 342 EUR/m2
№ 205143
Total area: 137 m2
Bedrooms: 3
798 000 EUR+VAT
5 825 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/b2c/zekvztgbpbgbrlmzrlrkhadhqza0u5j1.JPG
№ 206306
Total area: 162 m2
Bedrooms: 2
775 000 EUR+VAT
4 784 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/49e/1088_820_2/0rzute71xztu1yun64v8qvj12nxdinso.JPG
№ 206308
Total area: 158 m2
Bedrooms: 2
870 000 EUR+VAT
5 506 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/779/1088_820_2/u72w9l0bb9h0euepn6j3hqk4nn3pl6c1.JPG
№ 206309
Total area: 144 m2
Bedrooms: 2
860 000 EUR+VAT
5 972 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ee/1088_820_2/y7aqaawcide5byx42hv5f8g1ksimxyf4.JPG
№ 206312
Total area: 159 m2
Bedrooms: 2
940 000 EUR+VAT
5 912 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1b2/myfuo5e4o25had601r0apd33i8n0wmf8.jpg
№ 206311
Total area: 147 m2
Bedrooms: 2
920 000 EUR+VAT
6 259 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/679/1088_820_2/t42df00s9xwyu3oltqkm0yneuubm6yvf.jpg
№ 207755
Plot Size: 804 m2
1 000 000 EUR+VAT
1 244 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6b7/1088_820_2/52n4ob5i9w6r0yovxeqji9rn2vngbh5q.jpg
№ 206307
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
390 000 EUR+VAT
5 909 EUR/m2
450 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/5f3/9p07v8qa5ji4233b74my9xeb0q494j2s.jpg
№ 158996
Total area: 627 m2
Bedrooms: 6
3 000 000 EUR
4 785 EUR/m2
3 200 000 EUR