Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/790/1088_820_2/kqh6tkcrsdo5vkxxulfut0weg03s2fdu.jpg
№ 200660
Total area: 250 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 500 m2
1 300 000 EUR
5 200 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/406/1088_820_2/b23mlndg1uuy563ix5nvnwphz8hhpksd.jpg
№ 93111
Total area: 249 m2
Bedrooms: 2
1 280 000 EUR+VAT
5 141 EUR/m2
1 295 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/5d5/9lid2tycidwag2vqnb2kutj844cxjhaj.jpg
№ 86098
Total area: 225 m2
Bedrooms: 3
725 000 EUR+VAT
3 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1c5/1088_820_2/y61qukpz9v6wb3zdflj1jvu22md67yes.jpeg
№ 115584
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
Plot Size: 100 m2
290 000 EUR
3 919 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8aa/1088_820_2/syngxk2kicaa11kzpuxy4i1ymxvhni1q.jpg
№ 185704
Townhouse. Various forms of payment available
Total area: 265 m2
Bedrooms: 4
2 500 000 EUR+VAT
9 434 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/be2/1088_820_2/nj21m31irf68z53bfe9i22oc713kv6ll.jpeg
№ 197910
Near Papas supermarket
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
460 000 EUR
4 742 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e32/1088_820_2/4962t703dv72lkgkijbr41o18ujt9299.jpg
№ 85751
Total area: 500 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 800 m2
2 000 000 EUR
4 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2f7/1088_820_2/6rbfx5sbd8v6y6mrihqbomgcwjdnxeri.jpg
№ 196680
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
390 500 EUR+VAT
6 298 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/254/1088_820_2/tiuxruqd3bzlwd2dv2g6kthxy4nt1mu3.jpg
№ 196679
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
671 000 EUR+VAT
5 886 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d4a/1088_820_2/javnikmxqhb9l9u5bv33rgx590v83err.jpg
№ 196678
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
671 000 EUR+VAT
5 886 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/edd/1088_820_2/ymdqwjedrgeswgbni9qmipdah1egagd2.jpg
№ 196677
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
660 000 EUR+VAT
5 789 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fc9/1088_820_2/1cqyhjmc08l57ug7jd0g29e38hfy5qv6.jpg
№ 196675
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
654 500 EUR+VAT
5 741 EUR/m2
№ 196674
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
654 500 EUR+VAT
5 741 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/94d/q9cxk1qtxxbprjt136oyjibi3gl8t5pu.jpg
№ 188528
Total area: 333 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 499 m2
2 200 000 EUR+VAT
6 607 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/87f/1088_820_2/ohu960qtx0wy8fnj2z97p6yc3v2h7zu8.jpg
№ 196676
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
384 500 EUR+VAT
6 202 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/203/1088_820_2/o8ndzn4p8eptsvr11e8npxuc25mdkwl6.jpg
№ 131062
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 250 m2
520 000 EUR
3 250 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/655/4fhdrehevg1zrxru3r6b566isfbrszu4.jpg
№ 197057
Total area: 1675 m2
Plot Size: 3100 m2
12 000 000 EUR
7 164 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/418/1088_820_2/bpt0jsvspy3mrjdno6kx4hjg245m6msz.jpg
№ 198363
Total area: 158 m2
Bedrooms: 3
970 000 EUR+VAT
6 139 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b7/1088_820_2/8ana4bjpdpuocg55z2liqs8z6obu3ky1.jpg
№ 179045
Total area: 186 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 410 m2
760 000 EUR+VAT
4 086 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c19/1088_820_2/ph5i6dfrhexuko7ap4wv1w0s7penxgag.jpg
№ 198599
Total area: 442 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 761 m2
2 780 000 EUR+VAT
6 290 EUR/m2