Real estate in Limassol - Germasogeia
Table
List
Map
№ 196751
№ 196746
№ 196733
№ 196744
№ 196743
№ 196730
№ 196724
№ 196714
Total area:
202 m2
Bedrooms:
2
737 000 EUR+VAT
3 649 EUR/m2
850 000 EUR
№ 184145
№ 184138
№ 184147
№ 184144
Total area:
122 m2
Bedrooms:
2
1 047 000 EUR+VAT
8 582 EUR/m2
№ 184148
Total area:
431 m2
Bedrooms:
4
5 855 000 EUR+VAT
13 585 EUR/m2
№ 196671
№ 110871
Ready to move in!
№ 86919
Ready to move in!
№ 190586
№ 200660
Total area:
250 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
500 m2
1 300 000 EUR
5 200 EUR/m2
№ 93111
Total area:
249 m2
Bedrooms:
2
1 280 000 EUR+VAT
5 141 EUR/m2
1 295 000 EUR
№ 86098