Real estate in Limassol - Fasoula
Table
List
Map
№ 213764
Total area:
213 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
351 m2
615 000 EUR+VAT
2 887 EUR/m2
№ 213763
Total area:
180 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
300 m2
535 000 EUR+VAT
2 972 EUR/m2
№ 213762
Total area:
178 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
314 m2
535 000 EUR+VAT
3 006 EUR/m2
№ 213761
Total area:
205 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
350 m2
575 000 EUR+VAT
2 805 EUR/m2
№ 213760
Total area:
207 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
418 m2
590 000 EUR+VAT
2 850 EUR/m2
№ 213755
Total area:
333 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
782 m2
965 000 EUR+VAT
2 898 EUR/m2
№ 205515
№ 205514
№ 205513
№ 205512
№ 205511
№ 205508
№ 205464
Total area:
162 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
305 m2
580 000 EUR+VAT
3 580 EUR/m2
№ 205463
Total area:
149 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
277 m2
520 000 EUR+VAT
3 490 EUR/m2
№ 205462
Total area:
190 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
415 m2
690 000 EUR+VAT
3 632 EUR/m2
№ 205433
Total area:
158 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
293 m2
550 000 EUR+VAT
3 481 EUR/m2
№ 200049
№ 186299
№ 83343
№ 185468