Show all units in sale
https://dom.com.cy/upload/uf/b7d/dghpzhsjc52e16oe0728gd304fqqoll3.jpg
№ 215538
Plot Size: 3229 m2
155 000 EUR
48 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1ef/1088_820_2/gz3wqbb7vz7fryhpd1hwzz215evyw7d9.jpg
№ 212108
Total area: 130 m2
Bedrooms: 3
300 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8d3/1088_820_2/y9jmaooc907820uj8vzwtgpb48hdwn2q.jpeg
№ 209180
Total area: 300 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 550 m2
650 000 EUR
2 167 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/219/1088_820_2/b6q10qxbn9ros922oe1w8w6epzfuytia.jpeg
№ 208784
Total area: 254 m2
730 000 EUR
2 874 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9b1/1088_820_2/0hi3nz5isryn0t0qil0io1yt02mew2o3.jpg
№ 200084
Total area: 240 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 850 m2
420 000 EUR
1 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d68/1088_820_2/58z9wcnhk9d3ep00p7udm4iy9kw0bvkg.jpeg
№ 198475
Total area: 76 m2
Bedrooms: 2
207 000 EUR
2 724 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/072/m10cfnde0rlpcwk0zndp78nqlnh47nec.jpeg
№ 196296
Total area: 550 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 650 m2
1 650 000 EUR
3 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/iblock/868/k9sang000qebef4gd2baqrpo6z29ho91.jpg
№ 195159
2 kilowatt panel included
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 206 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/db2/1088_820_2/m0fzaw4mm4tteuts82np9vw64091vedl.jpg
№ 190894
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR
2 634 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bc5/1088_820_2/tktf7o81g6uhxhshs60mk977lkh6opl1.jpeg
№ 182590
Total area: 250 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 3000 m2
999 000 EUR
3 996 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e69/ehvge1qy9mqy2k4yh3du22u9neo3n5ue.jpg
№ 78996
Total area: 675 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 2230 m2
1 350 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/357/1088_820_2/2q3p7dxw326wtbigeqz64xu0y46qdszk.jpg
№ 63283
Plot Size: 2458 m2
1 250 000 EUR
509 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b8b/1088_820_2/2ua7k4dwicys3o6e8h58fyodh40jdc64.jpeg
№ 217514
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
1 000 EUR
17 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d2/1088_820_2/gflblxjytt1bhro68shk3q3728o3dsyi.jpg
№ 215478
Total area: 300 m2
1 900 EUR
6 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/58a/1088_820_2/39as9ir110d18fnhvi126e5o8fpqnsiv.jpg
№ 215428
Total area: 640 m2
7 500 EUR
12 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a1f/1088_820_2/8zwpb80e3g368lo8fa5ipofihamaz13j.jpeg
№ 212347
For Rent: 2‑Bedroom Apartment, Archangelos, Nicosia
Total area: 80 m2
Bedrooms: 2
750 EUR
9 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/3d1/huteiizfe3b1n7lfjyfphu4jbejs7dtq.jpeg
№ 212059
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
850 EUR
14 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/293/1088_820_2/vui22qki9dl8m5d0i3bg7oge9cofpgwy.jpeg
№ 212033
Total area: 586 m2
Bedrooms: 5
3 000 EUR
5 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6ab/1088_820_2/ik0wbn3v67eyak7gt9aumnpomy17i6va.jpeg
№ 210960
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
1 500 EUR
15 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/28d/3mlwdgdkl5m48di3niu5ltoqidv1hyc1.jpeg
№ 213479
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
1 500 EUR
18 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/409/1088_820_2/no3wj39p5032km71z1735bordj11l0t9.jpeg
№ 210115
Total area: 42 m2
Bedrooms: 2
1 100 EUR
26 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ab6/1088_820_2/c5s0dy5cls32vnqk1ajazhsaacw9oh58.jpeg
№ 210004
Bedrooms: 1
600 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f98/1088_820_2/y5qkzvdkd1mziul9gqy2e26rlfgtlfm6.jpg