Real estate in Limassol - Germasogeia
Table
List
Map
№ 217346
№ 169113
№ 158781
Total area:
153 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
220 m2
730 000 EUR
4 771 EUR/m2
№ 158568
№ 207271
Total area:
213 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 720 000 EUR+VAT
8 075 EUR/m2
№ 207278
Total area:
99 m2
Bedrooms:
2
Plot Size:
100 m2
855 000 EUR+VAT
8 636 EUR/m2
№ 207274
Total area:
213 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 705 000 EUR+VAT
8 005 EUR/m2
№ 207262
Total area:
99 m2
Bedrooms:
2
Plot Size:
100 m2
855 000 EUR+VAT
8 636 EUR/m2
№ 207272
Total area:
213 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 720 000 EUR+VAT
8 075 EUR/m2
№ 207276
Total area:
99 m2
Bedrooms:
2
Plot Size:
100 m2
855 000 EUR+VAT
8 636 EUR/m2
№ 207279
Total area:
283 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
2 050 000 EUR+VAT
7 244 EUR/m2
№ 207281
Total area:
283 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
2 050 000 EUR+VAT
7 244 EUR/m2
№ 207282
Total area:
226 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 680 000 EUR+VAT
7 434 EUR/m2
№ 207284
Total area:
214 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 595 000 EUR+VAT
7 453 EUR/m2
№ 207283
Total area:
214 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 595 000 EUR+VAT
7 453 EUR/m2
№ 152493
№ 152494
№ 169112
№ 169111
№ 207256
Total area:
192 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
100 m2
1 450 000 EUR+VAT
7 552 EUR/m2