Real estate in Limassol - Ekali
Table
List
Map
№ 164010
№ 215945
Total area:
149 m2
Bedrooms:
2
430 000 EUR+VAT
2 886 EUR/m2
488 250 EUR
№ 212754
Total area:
226 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
257 m2
695 000 EUR+VAT
3 075 EUR/m2
№ 189042
№ 189045
№ 189046
№ 189048
№ 189049
№ 77485
№ 72848
Total area:
240 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
450 m2
1 400 000 EUR
5 833 EUR/m2