Real estate in Limassol - City Center Limassol
Table
List
Map
№ 203511
Total area:
91 m2
Bedrooms:
2
435 000 EUR+VAT
4 780 EUR/m2
№ 203510
№ 203509
№ 203508
Total area:
95 m2
Bedrooms:
2
440 000 EUR+VAT
4 632 EUR/m2
№ 203507
№ 203506
Total area:
105 m2
Bedrooms:
2
445 000 EUR+VAT
4 238 EUR/m2
№ 203505
Total area:
104 m2
Bedrooms:
2
445 000 EUR+VAT
4 279 EUR/m2
№ 203504
№ 203502
Total area:
71 m2
Bedrooms:
1
315 000 EUR+VAT
4 437 EUR/m2
№ 203500
Total area:
91 m2
Bedrooms:
2
435 000 EUR+VAT
4 780 EUR/m2
№ 203499
№ 203498
№ 203497
Total area:
95 m2
Bedrooms:
2
435 000 EUR+VAT
4 579 EUR/m2
№ 203496
№ 203495
Total area:
105 m2
Bedrooms:
2
440 000 EUR+VAT
4 190 EUR/m2
№ 203494
Total area:
104 m2
Bedrooms:
2
440 000 EUR+VAT
4 231 EUR/m2
№ 203493
№ 203491
Total area:
71 m2
Bedrooms:
1
310 000 EUR+VAT
4 366 EUR/m2
№ 203490
Total area:
132 m2
Bedrooms:
2
470 000 EUR+VAT
3 561 EUR/m2
№ 203489
Total area:
105 m2
Bedrooms:
2
430 000 EUR+VAT
4 095 EUR/m2