Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a8/1088_820_2/qrvaht7p6w4xmwkjqoqg29hosovhpsm3.jpg
№ 207400
Total area: 73 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 123 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/068/1088_820_2/68fs1u8zlcd9tvjy3s97520vesfoonhc.jpg
№ 207397
Total area: 71 m2
Bedrooms: 1
345 000 EUR+VAT
4 859 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/df3/1088_820_2/j232ztt5j1jn5sjgbr7vbhxr0v2bllb5.jpg
№ 207396
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/829/1088_820_2/yq2ky3sbgrtt23u0cczjdga9ss6maby1.jpg
№ 207395
Total area: 113 m2
Bedrooms: 2
268 000 EUR+VAT
2 372 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/591/1088_820_2/4ne06icmwlycfv5nny8lirn8rijhbmmb.jpg
№ 207394
Total area: 117 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 265 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/579/1088_820_2/bupv7awbqpxkuv1bcrk48wqtogn2ogak.jpg
№ 207393
Total area: 73 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 123 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5d8/1088_820_2/35vcj4b8wy0zau4j1cypo6l1snmqqt0m.jpeg
№ 209692
Total area: 256 m2
Bedrooms: 3
435 000 EUR+VAT
1 699 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c75/1088_820_2/s723zjy9zit1mhklw878q5scb46ozbfh.JPG
№ 209693
Total area: 272 m2
Bedrooms: 3
435 000 EUR+VAT
1 599 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/740/1088_820_2/wi4nrdfc2uw4w0npaoifgx3c7rox83qq.jpg
№ 169928
Total area: 357 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 675 m2
1 750 000 EUR+VAT
4 902 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a24/1088_820_2/teysvlbqg3f208zc30atwdow7zmf1iq0.jpg
№ 202001
Total area: 311 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 795 m2
895 000 EUR+VAT
2 878 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/33a/1088_820_2/bd6ks44aw64vm0qiwya84exgclywhy3t.jpg
№ 202185
Total area: 163 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 302 m2
485 000 EUR+VAT
2 975 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c62/1088_820_2/9lnfamut76jw5behbtpol6i3wrsr0m9p.jpg
№ 202184
Total area: 163 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 186 m2
410 000 EUR+VAT
2 515 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/614/1088_820_2/7uyhz2emk9gwkk5zt1ipa58u0vit7etr.jpg
№ 202186
Total area: 210 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 238 m2
450 000 EUR+VAT
2 143 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e53/1088_820_2/rm4649ldhw3awrtwym2mqda6xzaskejd.jpg
№ 209579
Total area: 155 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 742 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/71f/s9hvtalzic20saxbgcvgdflyixdak7kv.jpg
№ 209577
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 753 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/251/1088_820_2/yqo70blt91tsbzqf2vg4th1k5f58tzad.jpg
№ 209575
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
2 787 EUR/m2
№ 209569
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 753 EUR/m2
№ 209568
Total area: 157 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 720 EUR/m2
№ 209570
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
2 656 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/795/63vfjp0fmhp3ivc7sqmddhu3xxhbiqp4.jpg
№ 209567
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
2 833 EUR/m2