Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/51f/1088_820_2/ae7m5xkm80dxxkjv8ev0pk6cyyjrmva4.jpeg
№ 216349
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 449 m2
545 000 EUR+VAT
2 930 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/046/1088_820_2/dvgppx4f0b2kkhqqrjpbn3qmu4izj01v.jpeg
№ 216348
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 240 m2
450 000 EUR+VAT
2 419 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b0/1088_820_2/5cm261mp32l6zfdxs3kgzbmbcot4q678.jpeg
№ 216347
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 194 m2
425 000 EUR+VAT
2 285 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5f1/1088_820_2/d60jv8s12tv78bk8moc1kcuovnb6gfl8.jpeg
№ 216345
Off plan
Total area: 180 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 181 m2
395 000 EUR+VAT
2 194 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/591/1088_820_2/4ne06icmwlycfv5nny8lirn8rijhbmmb.jpg
№ 207399
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
2 297 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/da0/1088_820_2/84jbz1d9fhoffjpyy5dn2r123kd6zy8y.jpg
№ 203882
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 264 m2
450 000 EUR+VAT
2 813 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cb1/1088_820_2/ux2wfb09tx9k22kkcffa9hs0buizblgi.jpg
№ 203880
Total area: 230 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 485 m2
650 000 EUR+VAT
2 826 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1b3/1088_820_2/hi0ca936cqw0uigojy8qn16dyr101eyq.jpeg
№ 202192
Total area: 188 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 407 m2
580 000 EUR+VAT
3 085 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ef/1088_820_2/2l2k379b4qr5y5sd6tk620qw6tqhtmh1.jpeg
№ 202191
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 300 m2
520 000 EUR+VAT
2 796 EUR/m2
№ 202189
Total area: 187 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 306 m2
525 000 EUR+VAT
2 807 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/65d/1088_820_2/vjws0au0c00w7zv5hbqrrzlg4kj06sr1.jpeg
№ 197405
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
190 000 EUR+VAT
3 065 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/e83/1088_820_2/zr4sgc6bmfuqs1wb9ykkcpdmszd7zi2q.jpeg
№ 197404
Total area: 70 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/1e4/1088_820_2/mp86rie18xzhewokmu1z85hfwopm6arj.jpeg
№ 197403
Total area: 70 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
№ 197402
Total area: 71 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 606 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/af1/1088_820_2/xe8hzgzqgd9cjaab5pmw332fx32u611b.jpeg
№ 197400
Total area: 72 m2
Bedrooms: 1
190 000 EUR+VAT
2 639 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/7ef/1088_820_2/9nspuijl0sb2a1ot1hadrrkb36iyf5vn.jpeg
№ 197399
Total area: 69 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 681 EUR/m2
№ 202187
Total area: 260 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 234 m2
450 000 EUR+VAT
1 731 EUR/m2
№ 189479
Total area: 170 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
1 824 EUR/m2
№ 189478
Total area: 170 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
1 824 EUR/m2
№ 189476
Total area: 170 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
1 824 EUR/m2