Real estate in Limassol - Agios Athanasios
Table
List
Map
№ 202340
Total area:
644 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1012 m2
2 700 000 EUR+VAT
4 193 EUR/m2
№ 162226
Total area:
450 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
860 m2
2 100 000 EUR
4 667 EUR/m2
№ 188184
№ 188463
№ 188464
№ 161314
Total area:
423 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
474 m2
1 725 000 EUR+VAT
4 078 EUR/m2
№ 161313
Villa with sea view
Total area:
422 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
484 m2
1 725 000 EUR+VAT
4 088 EUR/m2
№ 183828
Total area:
1890 m2
Plot Size:
1890 m2
6 600 000 EUR+VAT
3 492 EUR/m2
№ 186151
With sea view
Total area:
216 m2
Bedrooms:
2
590 000 EUR+VAT
2 731 EUR/m2
№ 78393
Total area:
210 m2
Bedrooms:
3
905 000 EUR+VAT
4 310 EUR/m2
950 000 EUR
№ 181634
Total area:
140 m2
Bedrooms:
2
430 000 EUR+VAT
3 071 EUR/m2
№ 181631
Total area:
206 m2
Bedrooms:
3
550 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
№ 181630
№ 181629
№ 181628
№ 181626
№ 188499
№ 187012
Total area:
220 m2
Bedrooms:
3
750 000 EUR+VAT
3 409 EUR/m2
№ 72465
Total area:
400 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
575 m2
1 400 000 EUR
3 500 EUR/m2
№ 161182
Total area:
500 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
857 m2
2 850 000 EUR
5 700 EUR/m2