Property in Limassol, Paphos, Larnaca
Table
List
Map
№ 216470
№ 216469
№ 216468
№ 216467
№ 216466
№ 216465
№ 216464
№ 216463
№ 216462
№ 216461
№ 216460
№ 216459
№ 216458
Total area:
611 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
1342 m2
1 750 000 EUR+VAT
2 864 EUR/m2
№ 216387
Total area:
5633 m2
Plot Size:
1444 m2
27 000 000 EUR+VAT
4 793 EUR/m2
№ 216358
Total area:
186 m2
Bedrooms:
2
700 000 EUR+VAT
3 763 EUR/m2
№ 216357
Total area:
224 m2
Bedrooms:
3
950 000 EUR+VAT
4 241 EUR/m2
№ 216356
Total area:
63 m2
Bedrooms:
1
315 000 EUR+VAT
5 000 EUR/m2
№ 216355
Total area:
98 m2
Bedrooms:
2
450 000 EUR+VAT
4 592 EUR/m2
№ 216354
Total area:
96 m2
Bedrooms:
2
450 000 EUR+VAT
4 688 EUR/m2
№ 216353
Total area:
63 m2
Bedrooms:
1
300 000 EUR+VAT
4 762 EUR/m2