Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a4/1088_820_2/61nx7cobuo3tpxfc69xy9vu7x7juyxdh.jpeg
№ 216460
Total area: 106 m2
Bedrooms: 1
271 000 EUR+VAT
2 557 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d92/1088_820_2/65uasw4un5341th928i6tqkhpipkdub3.jpeg
№ 216459
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
389 000 EUR+VAT
2 249 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5ae/1088_820_2/w6fmnnfyvbt2ymimnmvl7lb0e2bz94z5.jpg
№ 216458
Total area: 611 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 1342 m2
1 750 000 EUR+VAT
2 864 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/147/1088_820_2/ik5gj7kvdjyp2rfvedkhvzrty7b8txl1.jpeg
№ 216387
Total area: 5633 m2
Plot Size: 1444 m2
27 000 000 EUR+VAT
4 793 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d79/1088_820_2/ttm1jyc033fhk4w2ix4cnyczrpiv5r0m.jpeg
№ 216358
Total area: 186 m2
Bedrooms: 2
700 000 EUR+VAT
3 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/724/1088_820_2/9jdhdc5ekzya0d1ud3kulosh9lebc10l.jpeg
№ 216357
Total area: 224 m2
Bedrooms: 3
950 000 EUR+VAT
4 241 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dc2/1088_820_2/manoumre2qad58iplpf5zhl6tmoc9rcj.jpeg
№ 216356
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
315 000 EUR+VAT
5 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aed/1088_820_2/eup38m8wtoyok7ind2j1s2yapo7fvdgr.jpeg
№ 216355
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
450 000 EUR+VAT
4 592 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d26/1088_820_2/tb3l19qond3j3isvnbdpfh14vomfsycc.jpeg
№ 216354
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
450 000 EUR+VAT
4 688 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bf8/1088_820_2/y6vl0hztsx08umjashkz2mhocl2mswgr.jpeg
№ 216353
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
300 000 EUR+VAT
4 762 EUR/m2
№ 216352
Total area: 78 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
5 513 EUR/m2
№ 216351
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
4 479 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/682/1088_820_2/ek4snops598m30zgme3tfj9ckyxqmgk0.jpg
№ 217624
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR
2 381 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/51f/1088_820_2/ae7m5xkm80dxxkjv8ev0pk6cyyjrmva4.jpeg
№ 216349
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 449 m2
545 000 EUR+VAT
2 930 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/046/1088_820_2/dvgppx4f0b2kkhqqrjpbn3qmu4izj01v.jpeg
№ 216348
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 240 m2
450 000 EUR+VAT
2 419 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b0/1088_820_2/5cm261mp32l6zfdxs3kgzbmbcot4q678.jpeg
№ 216347
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 194 m2
425 000 EUR+VAT
2 285 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5f1/1088_820_2/d60jv8s12tv78bk8moc1kcuovnb6gfl8.jpeg
№ 216345
Off plan
Total area: 180 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 181 m2
395 000 EUR+VAT
2 194 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3da/1088_820_2/0kyjvx79gwtt4bv9zvi0kz16fbt5hiov.jpg
№ 216313
Total area: 261 m2
Bedrooms: 4
1 160 000 EUR+VAT
4 444 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/5e5/qd7zvqljyzxdeai0hulo88y8c308i5yg.jpeg
№ 216312
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
500 000 EUR+VAT
4 808 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/047/1088_820_2/fn4k4njbslrufsywzhd68rqk5912r3qw.jpeg
№ 216311
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
320 000 EUR+VAT
4 923 EUR/m2