Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d79/1088_820_2/ttm1jyc033fhk4w2ix4cnyczrpiv5r0m.jpeg
№ 216352
Total area: 78 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
5 513 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/724/1088_820_2/9jdhdc5ekzya0d1ud3kulosh9lebc10l.jpeg
№ 216351
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
4 479 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/682/1088_820_2/ek4snops598m30zgme3tfj9ckyxqmgk0.jpg
№ 216350
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR
2 381 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/51f/1088_820_2/ae7m5xkm80dxxkjv8ev0pk6cyyjrmva4.jpeg
№ 216349
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 449 m2
545 000 EUR+VAT
2 930 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5f1/1088_820_2/d60jv8s12tv78bk8moc1kcuovnb6gfl8.jpeg
№ 216348
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 240 m2
450 000 EUR+VAT
2 419 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b0/1088_820_2/5cm261mp32l6zfdxs3kgzbmbcot4q678.jpeg
№ 216347
Total area: 186 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 194 m2
425 000 EUR+VAT
2 285 EUR/m2
№ 216345
Total area: 171 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 181 m2
395 000 EUR+VAT
2 310 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3da/1088_820_2/0kyjvx79gwtt4bv9zvi0kz16fbt5hiov.jpg
№ 216313
Total area: 261 m2
Bedrooms: 4
1 160 000 EUR+VAT
4 444 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/5e5/qd7zvqljyzxdeai0hulo88y8c308i5yg.jpeg
№ 216312
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
500 000 EUR+VAT
4 808 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/047/1088_820_2/fn4k4njbslrufsywzhd68rqk5912r3qw.jpeg
№ 216311
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
320 000 EUR+VAT
4 923 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/44f/1088_820_2/8dursj7tiro1ba3o446n33o0mp98sb9p.jpeg
№ 216310
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
320 000 EUR+VAT
4 923 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e75/j2lpubovabu2e8319avo73t4o987nvya.jpeg
№ 216309
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
510 000 EUR+VAT
4 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/afd/mw9pi6nmwdbclh1dpzoxch3ombstt0i2.jpeg
№ 216308
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
720 000 EUR+VAT
4 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ace/pvf1n8n13z0coam102pu3mtq94s96y4y.jpeg
№ 216307
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
475 000 EUR+VAT
4 567 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/07d/1o130cixibmfktv0ohfkky2zfogc6tji.jpeg
№ 216305
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
300 000 EUR+VAT
4 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5fd/1088_820_2/gmneejstn5p22e38y4lbggb9u3kzfqk8.jpeg
№ 216304
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
300 000 EUR+VAT
4 615 EUR/m2
№ 216303
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
480 000 EUR+VAT
4 571 EUR/m2
№ 216302
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
465 000 EUR+VAT
4 604 EUR/m2
№ 216301
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
470 000 EUR+VAT
4 608 EUR/m2
№ 216300
Total area: 188 m2
Bedrooms: 3
715 000 EUR+VAT
3 803 EUR/m2