Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f23/1088_820_2/t1hdn4noscmtyqjht5w4avbuvp1p00o0.jpg
№ 215764
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
1 060 000 EUR+VAT
5 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/8cf/1088_820_2/f1onu0is20zyp0e2eav11of6qxs733yp.jpeg
№ 215762
Completion — end of 2026.
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
435 000 EUR+VAT
4 485 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b82/1088_820_2/65rxtwsv747p9kyh1gzu5u42vg21xwkl.jpg
№ 215758
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd1/1088_820_2/4pdi3r4mj69ozc7wi2nl6cofa2jmojwf.jpg
№ 215745
Total area: 141 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 146 m2
340 000 EUR+VAT
2 411 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/29f/1088_820_2/0vpbtxuqwfnhz27nv17zqzq13475xqna.jpg
№ 215693
Total area: 215 m2
Bedrooms: 3
430 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e87/1088_820_2/m25t007lyumy0h3k222ijo1davbwcx6x.jpg
№ 215692
Total area: 209 m2
Bedrooms: 3
430 000 EUR+VAT
2 057 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2be/1088_820_2/lddbr1b4a583i7e4frsvv3phakth1bk8.jpg
№ 215691
Total area: 143 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR+VAT
1 364 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/451/1088_820_2/qrr70lqik3856hwc7hkg2jlz10pk4g8z.jpeg
№ 215690
Total area: 143 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR+VAT
1 364 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d2e/1088_820_2/1yf0aykzfkk3h92ml5lhuuc4sf2w3b7y.jpg
№ 215689
Total area: 105 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
1 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/07b/1088_820_2/xj1qqwecnvh65ovsq0qx1jg4wcfzi2l6.jpeg
№ 215688
Total area: 121 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 231 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d95/1088_820_2/jthrrfe5lys7zs0majc6uaj7gqlfq473.jpg
№ 215683
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
442 000 EUR+VAT
4 753 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e2a/1088_820_2/9pzvomlsjmy0kvuumjzyw358drisww0q.jpg
№ 215682
Total area: 53 m2
Studio
240 000 EUR+VAT
4 528 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/552/1088_820_2/z1g00wop9y7onvtkxieahejl33xr8sjl.jpg
№ 215678
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
435 000 EUR+VAT
4 677 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d7/1088_820_2/8ykz011g71hhcv31q8q2ogj40aa8qnro.jpg
№ 215677
Total area: 53 m2
Studio
231 000 EUR+VAT
4 358 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a3/1088_820_2/bt570ppkpj60l4d71z2kd9xy1hs8q9by.jpg
№ 215676
Total area: 93 m2
Bedrooms: 1
444 000 EUR+VAT
4 774 EUR/m2
№ 215675
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
4 516 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/698/1088_820_2/upqzwnw6a6obhkws842jmwzguxepas8o.jpeg
№ 215673
Total area: 105 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
1 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b8/1088_820_2/la820bxld2yqk9hag4pitfhuzvrluwem.jpg
№ 215674
Total area: 53 m2
Studio
220 000 EUR+VAT
4 151 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ca/1088_820_2/g2m271xelfjsusg9btcu29u6pfuissyi.jpg
№ 215666
Total area: 58 m2
Bedrooms: 1
315 000 EUR+VAT
5 431 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b85/1088_820_2/0kaa2m1ac986qscqmtah61mwge90dkrt.jpg
№ 215652
Total area: 298 m2
Bedrooms: 4
1 300 000 EUR
4 362 EUR/m2