Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a9/1088_820_2/ctlomjzb5hw072c10ys3j1mqnbmbzo7u.jpg
№ 217787
Total area: 89 m2
350 000 EUR
3 933 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c3d/1088_820_2/2i0n3lj67ko333h8ibbgos4v3laihpae.jpeg
№ 217397
Total area: 235 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 257 m2
1 100 000 EUR+VAT
4 681 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/03e/1088_820_2/r0ozb12h2s9afe4o6xk2wwv0k63uy3zu.jpg
№ 217384
Total area: 340 m2
Bedrooms: 2
5 500 000 EUR
16 176 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/703/1088_820_2/jq3d667dqnbjvzz8397w67kq0dvuj51b.jpeg
№ 217376
Total area: 200 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 751 m2
500 000 EUR
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/71f/1088_820_2/mg5xkm88pwo71i16n38ocp8r6sgkfdgt.jpg
№ 217375
Total area: 691 m2
1 720 000 EUR+VAT
2 489 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a18/c6grm7ap2vmoc7htxt09w5i7rt5aqx28.jpeg
№ 217383
Sea view
Total area: 122 m2
Bedrooms: 2
650 000 EUR
5 328 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1f9/1088_820_2/2ypoqolwm2defdz1y5kcjs25949k6cqw.jpg
№ 217320
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
190 000 EUR+VAT
2 923 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ce/1088_820_2/psu5fyd9dwf37maie441akynwpdznb8b.jpeg
№ 217313
Total area: 80 m2
Bedrooms: 1
235 000 EUR+VAT
2 938 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a4d/1088_820_2/r3i31dz7uz3cgkf738jsozthjc9hvyh4.jpeg
№ 217380
For an apartment building
Plot Size: 548 m2
450 000 EUR
821 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/72c/1088_820_2/51nvp1o1ycx83z88ucunoojmnoczdtzg.jpg
№ 217298
Total area: 1573 m2
2 240 000 EUR+VAT
1 424 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/972/1088_820_2/ab3mxxy73a97psjf124chvdtuxvn1kx8.jpg
№ 217292
Total area: 1573 m2
2 240 000 EUR+VAT
1 424 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b9/1088_820_2/rs5rm43oydmrqd57fqttsbek81xcb50w.jpg
№ 217290
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/13a/1088_820_2/pqap9vb99skzescnxh52i3162o2vz192.jpg
№ 217287
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/abd/1088_820_2/y1bimlo00vragggkw0v4tlovg7j3b8pg.jpg
№ 217286
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/523/1088_820_2/z8o93qz43b7vfg0gqpgge737rophzbms.jpg
№ 217284
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/400/1088_820_2/usifullb9uyup5lv3b6yzmxaxxt7dkg8.jpg
№ 217283
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3b0/1088_820_2/uwsgmrn2wvg1c18iw56clyy87b0rs9tf.jpg
№ 217282
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3be/1088_820_2/4wzxupgwagt8y1qthoioivmem35tpps8.jpg
№ 217280
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
330 000 EUR+VAT
2 598 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/995/1088_820_2/0azc04md4uiash8m6ahyoh72bkq0ow78.jpg
№ 217279
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
313 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/616/1088_820_2/oyeoe3ktos6kk4a2giwu5kh34tey08zt.jpg
№ 217278
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
313 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2