Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1db/1088_820_2/hf86qbliq6cr0hzrx1u4nqxu3310chya.jpg
№ 217269
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 567 m2
670 000 EUR
2 913 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b16/1088_820_2/0eckbxi0b3kuel5z0ey1g6zvukbc9fwp.jpeg
№ 217268
Plot Size: 2096 m2
350 000 EUR
167 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9ba/1088_820_2/tlt9mda0rmji8p6g2v2c08zjadluhoyn.jpeg
№ 217260
Total area: 700 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 6500 m2
3 200 000 EUR
4 571 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c3d/1088_820_2/43gd4s5z5030k8sp097c5su7g3dds9jh.jpeg
№ 217259
Plot Size: 670 m2
195 000 EUR
291 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7c6/1088_820_2/j51y0ihf6x248kgs7skmrkhfsah0p6lz.jpg
№ 217252
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a0/1088_820_2/98tiyj92nh4zxydnnocvnvkiuzwb44bl.jpg
№ 217251
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/40a/1088_820_2/48oc2dlvlc9b1m91n9l9gwmjklt9nn63.jpg
№ 217247
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/400/1088_820_2/usifullb9uyup5lv3b6yzmxaxxt7dkg8.jpg
№ 217246
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/329/1088_820_2/avc0l9nckz50bjqu7t1jq2pl4gn8lfpi.jpg
№ 217242
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
440 000 EUR+VAT
3 860 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/394/1088_820_2/wxx9dat08y8rwtrgy87f038g2iobwm8o.jpg
№ 217238
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
330 000 EUR+VAT
2 598 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1ae/1088_820_2/gpgbcn28c8i3xva4qam6wvejkwm4rewo.jpg
№ 217237
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
313 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/621/1088_820_2/w1xo6mlm05uc3c037w13qz01csk15o00.jpg
№ 217230
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
262 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e82/1088_820_2/foer7cl9p59f6n4mjm0bjrbrtvgigoi4.jpg
№ 217229
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
166 500 EUR+VAT
2 643 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/536/1088_820_2/3hwav0vg8x01shbvbl1llpvpzrup100u.jpg
№ 217210
Total area: 127 m2
Bedrooms: 3
313 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/bc1/la6tizxcrdf81x7vy1cpokzsm3idwrc7.jpeg
№ 217165
Total area: 1127 m2
Bedrooms: 5
13 300 000 EUR+VAT
11 801 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c1/1088_820_2/s0erdx8fpbhdkyvf2f60tla25rpdkj16.jpeg
№ 217145
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ac/1088_820_2/59wc5xr7cdlay4khtiig2vy2i57re0b6.jpeg
№ 217144
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/60e/2oxg25e9d4jmb9zcjfxpl5h67nl6mkqq.jpeg
№ 217143
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/108/0pap8z5wzadceetebyxhi4dlbl8vboau.jpeg
№ 217142
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
№ 217141
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
305 000 EUR+VAT
2 905 EUR/m2